اطلاعات تماس

مصاحبه شبکه تلویزیونی داماک با فرشید فهیم

مجری:

خب عزیزان در جشن نوروزی هستیم خیلی خیلی خوشحالیم که یک مهمان بسیار عزیز و ویژه یکی از اساتید هنر و رسانه را داریم در کنار مون جناب آقای فرشید فهیم عزیز خیلی خیلی خوش اومده سال نو رو بهتون تبریک میگم انشالله که سال بسیار خوبی داشته باشید به همه آرزوهاتون برسید سخته در جلوی شما حرف زدن من می سپارم این گوی و میدان را به شما هر صحبتی دارید بفرمایید.

میهمان:
من هم اجازه می خوام تبریک بگم سال نو رو به همه هموطنان عزیزم به همه ایرانیان فارسی زبانان هر جای دنیا که هستند بهترین هارو براتون آرزو می کنم و انشالله که در صحت و سلامت باشید و همه باهم دعا کنیم کرونا تموم بشه که بتونیم راحت به سمتی ببریم که به اون آرزوهایی که داریم برسیم. خیلی ممنونم از اینکه دعوت کردین. خوشحالم ازینکه در خدمت شمام.

مجری:
خواهش میکنم.
خب آقای فهیم برای سال ۱۴۰۰؟

میهمان:
۱۴۰۰ را خوشبختانه با یه سفر خوب شروع کردیم همین که دعوت شدیم به امارات به شهر دبی فوق العاده سفر خوبی بود هرچند کوتاه دو سه روزه ولی لذت بخش بود برای من. من خب اومدم، زیاد اومدم دبی ولی هر بار که می آیم یه تحولی در این کشور من می بینم ساخت و ساز های خیلی جالب و جذاب و این فکر می کنم شاید لازم باشه این مسیر ادامه پیدا کنه برای اینکه در جایی از این کشور همه مردم با هر تفکری بتونن کنار هم جمع بشن و لحظات خوبی داشته باشن. من فکر می کنم شروع خوبی بود برای من سال ۱۴۰۰.

مجری:
بسیار عالی انشالله که از این هم بهتر بشه‌. یه سوال ورزش بپرسم ازتون؟ یه سوالی که خارج از همه اینا باشه. چرا آبی اقای فهیم.

میهمان:
آبی با افتخار به خاطر چرا دو ستاره به خاطر افتخاری که برای کشور ما داره تو آسیا و تیم محبوب منه دوسش دارم. البته با احترام به همه پرسپولیسی ها.

مجری:
بله من اتفاقا داشتم به این فکر میکردم که از آقای فهیم چه سوالایی بپرسم که ایشون مجری قدر. بعد داشتم پیجتونو چک میکردم گفتم که اهل ورزش هم هستید من واقعاً خیلی خوشم اومد گفتم اشخاصی که واقعا اهل ورزش هستن تفکر بسیار خوبی دارند بعد همینجوری داشتم چک میکردم، گفتم استقلالی وای من پرسپولیسیم جنگ نشه ولی من دوستای خیلی خوبی دارم استقلالی اند اتفاقاً کلکل استقلال و پرسپولیس قشنگیش به همین کلکلشه واقعا قشنگیش به اینه.

میهمان:
ولی من خیلی از دوستای پرسپولیسی دارم همین تو تیم هنرمندان حامی که کنار هم هستیم عادل کلاهکج ، فرزاد هاشوری، محمدرضا مهرانپور، محمد نوازی، خیلی از بچه های استقلالی پرسپولیسی ، کنار هم هستیم و بازی می کنیم شوخی می کنیم میگیم میخندیم و اینو من به همه میگم توروخدا ورزش و کنار نذارید ورزش فوق العاده است مخصوصاً کسانی که تو کار هنر هستند چه اجرایی گویندگی چه بازیگری همه و همه ورزش و کنار نذارند.

مجری:
بسیار عالی خوب آقای فهیم خیلی وقتتون رو نمیخوام بگیرم. می خوام از این جشن استفاده ببرید .یه تبریکی برای ایرانیان مقیم امارات اگه دارید اگه آرزوی دارید خوشحال میشیم.

میهمان:
حتماً من اولا خیلی خوشحالم که از این دریچه می تونم با هموطنان عزیزم در شهر دبی و کشور امارات صحبت کنم، عرض کردم بهترین آرزو برای همه ما میتونیم سلامت باشه فکر راحت و بدون دغدغه زندگی بکنیم هر کدوم از ماها اونقدر عمر نمیکنیم که قرار باشه آرزو هزار ساله مونو بهش برسیم تا هر جایی که رفتیم از زندگیمون هرجوری که گذشته بهش برگردیم راجع بهش فکر کنیم ببینیم چه کردیم تا الان اگر تلخ بوده، تلخی رو بذاریم کنار و به دنبال خوشبختی باشیم خوشبختی مثل تلفن اگر دیگران نداشته باشند به درد شما نمی خوره برای همدیگه آرزو کنیم آرزوی خوشبختی سلامت برای همه هموطنان عزیز ایرانی در دبی.

مجری:
مرسی ممنونم خیلی ممنونم یه هدیه بسیار ناقابل داریم از طرف داماک، یه سکه طلای اماراتی هست اینو به عنوان یادگاری به شما تقدیم میکنیم. ممنونم مرسی. خیلی خوشحالیم انشالله که بهتون خوش بگذره.

میهمان:

ممنونم مرسی.

مجری:

خب مواظب خودتون و لبخندتون باشید.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک