اطلاعات تماس

مصاحبه شبکه تلویزیونی داماک با نسیم ادبی

مجری:

خوب امروز افتخار این را داریم که هنرپیشه محبوب ستاره سینما و همچنین نویسنده موفق کشور ایران سرکار خانم نسیم ادبی را با خودمان داشته باشیم . خانم ادبی خیلی خوش اومدین عید نوروز تون مبارک باشه.

میهمان:

خیلی ممنون مرسی .قربون شما. من سلام عرض می کنم خدمت همه ایرانی های عزیز در داخل و خارج از ایران سال ۱۴۰۰ رو به تک تکتون باعشق تبریک میگم و آرزوی من برای همه ملت ایران در ابتدا در انتها اول سلامتی هستش امیدوارم که همیشه سلامت باشید و در آرامش باشید. امیدوارم که خیر و برکت در این سال جدید به زندگیتون بیاد به هر آرزویی که دارید برسید امیدوارم که این اتفاقی که گریبانگیر همه ملت دنیا رو گرفت واقعاً برای همیشه بره اتفاقی که به نظر من خیلی پی خودش پیامدهایی ایجاد کرد و به دنبال خودش اتفاقات جدیدی توی زندگی ما ایجاد کرد ولی امیدوارم که سلامتی دوباره وارد زندگی تک‌تک ماها بشه و دیگه هیچ عزیزی را به دلیل این بیماری از دست ندهیم. برای همتون عشق موفقیت آرامش برکت و خیر خداوند رو آرزو می کنم متشکرم.

مجری:

ممنون خانم ادیبی مردم دوست دارم بدونن در مورد فعالیت هاتون در مورد نگاهتون به زندگی چیه برای ما میگید؟

میهمان:

فعالیت هام که من خیلی ساله دارم کار می کنم و همین الان هم مشغول و درگیر به کار هستم. بیشتر تمرکزمون رو متاسفانه حالا به دلیل کرونایی کی وجود داشت نتوانستیم روی تئاتر بذاریم این یکی دو ساله ولی من جزو برنامه‌های آینده ام اجرای نمایش‌هایی است که خودم کارگردانیش  را دارم می کنم. انشالله در داخل و یه چندتا خارج از کشور اجرا داشتیم که متاسفانه به دلیل کرونا ما تونستیم این کار رو انجام بدیم انشالله که این مریضی رخت ببنده و از سرهمه مون بره و میتونیم فعالیت‌هامون را در همه دنیا دوباره داشته باشیم.

مجری:

انشالله. از ابتدا علاقه‌ای به هنرپیشگی و سینما داشتید؟

میهمان:

بله دیگه. داشتیم که اومدیم توی اینکار

مجری:

خب بخاطر اینکه بعضی از عزیزان زمانی که میخوان توی عرصه ای پا بذارن بنابر مشکلاتی که بعضی از عزیزان با مخالفت هایی رو به رو میشن، آیا شما هم با چنین مخالفت هایی از طرف خانواده از طرف دوستان، کسی روبرو شدید؟

میهمان:

نه نه هیچ وقت این طوری نبود من از ابتدا خانواده ام به شدت احترام میذاشتن به اون کاری که من دلم میخواست انجام بدم و خدا رو شکر که خیلی هم همراه من بودند. پدرم و مادرم خیلی هم مشوق من بودند. و همسرم که بسیار منو همراهی می‌کرد تو این کار و خدا رو شکر من با تشویق شون و همراهیشون و حمایتشون تونستم کارم رو پیش ببرم.

مجری:

خیلی خوب. خانم ادبی گفتند که شما نویسنده خیلی خوبی هم هستید اگر به شما بگن که کتاب بنویسید در مورد ایران، شما چه نوع متنی رو درش میزارید.

میهمان:

واقعیتش من نمیدونم من کلا کارهای فیلمنامه نکردم و نمایشنامه نکردم و در ابتدا خب من خیلی نمایشنامه نویسی و نوشتن رمان رو دوست داشتم ولی خوب هیچ وقت نتونستم متاسفانه دستی توش داشته باشم. درمورد ایران، اگه بخوام کتابی را بنویسم بحث طولانی و بسیار هست درباره ایران و ایرانی و خصوصا ایرانی که قدمت فراوانی دارد در همه جا و تنها چیزی که میتونم بگم اینه که ایرانی ها باهوش ترین و خلاق‌ترین آدمایی هستن که واقعا وجود دارن. چون از قدیم شما نگاه کنید نویسنده ها و کارگردان ها و شعرا و هنرمندان و بسیاری از دوستان و عزیزان دیگری که وجود داشتند و بهترین همیشه در ایران بوده و هست.

مجری:

پیام تون و آرزو تون برای ایرانیان خارج از کشور مخصوصاً ایرانیان امارات چیه؟

میهمان:

برای همشون آرزوی سلامتی می‌کنم آرزو می‌کنم که هر جایی که هستند خوشحال باشند در زندگیشون و راضی باشند از زندگیشون و خوشبخت باشند. آرزو می کنم خدا با تمام وجود بغلشون کنه و به هرچی که دلشون میخواد برسن و خیر و برکت در زندگیشون باشه و آرزو می‌کنم که در لحظه زندگی بکنند و قدر لحظاتشون رو بدونن.

مجری:

خیلی ممنونم ما همچنین آرزوی خوشبختی و سلامتی داریم. از طرف بخش فارسی دفتر مرکزی داماک هدیه ناقابلی رو سکه کامل اماراتی رو در خدمت شما آوردیم امیدواریم مورد پسندتون قرار بگیره.

میهمان:

خیلی ممنونم مرسی که دعوت ما رو قبول کردین امیدوارم که بازم ببینیمتون.

مجری:

خیلی ممنونم مرسی.