اطلاعات تماس

مصاحبه شبکه تلویزیونی داماک با قاسم افشار

مجری:
نوروز ۱۴۰۰ را به همه شما عزیزان تبریک میگم امروز در خدمت یکی از مهمانان سرشناس کشورمان هستیم آقای قاسم افشار.خیلی خوش اومدین خیلی ممنونم. خوشحال هستیم که در این برنامه در جشن نوروزی در کنار شما هستیم. خوش گذشته بهتون آقای افشار؟

میهمان:
بله من هم عرض سلام و ادب دارم خدمت شما و مردم خوبمون در هر جای دنیا که هستند تبریک میگم عید نوروز رو بهشون. امیدوارم که سلامت باشند و خوب و خوش. و سفر هم که همیشه خوش میگذره. نمیشه گفت بد میگذره. خداروشکر تا اینجای کار خیلی خوب بوده.

مجری:
بله. مرسی.اگر اجازه بدید من چند تا سوال از حضورتون بپرسم که مطمئنا سوال بسیاری از بینندگان عزیزمونم هست. جناب افشار شما از چه سالی وارد این عرصه شدید و اولین آهنگی که بیرون داده بود چه آهنگی بود؟

میهمان:
من تقریبا از ۱۶سالگی کارمو شروع کردم و میتونم بگم الان تقریبا ۵۶ سالمه. از ۱۶ سالگی کارمو شروع کردم و به صورت خیلی جدی از ۲۰ سالگی کارم رو استارت زدم و وقتی موسیقی یه مقدار بسترش باز تر شد، در سال ۷۵ من اولین کارم رو خوندم و تقریباً ۲۵ ۲۶سال پیش من کاری خوندم به نام وقف پرندگان با آقای علمای مهربان با اینکار درواقع هم خوندنمو شروع کردم و مردم با اون منو شناختن.

مجری:
بله بسیار عالی. سوال بعدی رو راحت تر بپرسم با چه آهنگی طرفدارای خاص خودتون رو پیدا کردین و گفتید دیگه به خودتون که این آهنگ همون آهنگی هستش که میخواستین و چه احساسی داشتید؟

میهمان:
ببینید کار من شاید تقریبا صدوشصت تا هفتاد تا قطعه خوندم. تو سال هایی که فعالیت داشتم. خب خیلی کارهایی خوندم که خیلی دوست داشتم ولی چون با کار اولی که خوندم همون که اول اشاره کردم خدمتتون، با اون هم پیدا کردم به خوانندگی و با اون اصلا خواننده شدم. من با اون کار خیلی خاطره داشتم اون زمان هم یه مقدار موسیقی بسته بود و باز شد و با اون کار درواقع میتونم بگم معروف شدم با اون کار و خب درواقع منم در اون کار هستم ولی خیلی کارهای دیگر دارم که خیلی خوب بود و زیبا بود ولی خیلی سخت بود و توش انتخاب کردن بین ۶۰ ۷۰تا قطعه خیلی سخت بود.

مجری:
بسیار عالی و بزرگ‌ترین حامی شما در این عرصه چه کسانی بودند؟

میهمان:
بزرگترین حامی من؛ زمانی‌که نوجوان بودم ۱۶ ۱۷ سالم بود حامی نداشتم. خودم دوست داشتم، شروع میکردم، گذشت گذشت و دیگه کارم را پیش بردم و در سال ۷۵م که من کارم را شروع کردم در سال ۷۴ من ازدواج کردم و دیگه خوشبختانه خانمم مشکلی با این فرم کار من نداشت فقط گفتن خیلی جدی تر دنبال بکنم ایشونم مشوقم بود و حالا دیگه یه پسریم دارم که ۱۸ سالشه وارد ۱۹سال میشه دیگه همیشه آمیخته ایم با موسیقی دیگه.

مجری:
درسته. ایشونم کار شما را ادامه خواهند داد تو همین عرصه خواهند بود؟

میهمان:
بله به کرونا خوردیم متاسفانه ولی در این سال جدید انشالله به عنوان یه خواننده خیلی خوب و جوان معرفیش میکنم به امید خدا.

مجری:
بسیار خوب و عالی باعث افتخار هستش.

میهمان:
خواهش میکنم.

مجری:
و یه سوال کوتاه، بزرگترین هراس تون چی هست؟

میهمان:
بزرگترین هراس! من خیلی راحت بخوام بگم مرگ. هراس دارم.

مجری:
خیلی عالی و به عنوان سوال پایانی آیا هیچ وقت فکر میکردید در کنار این حرفه شغل دیگری داشته باشید؟یا اینکه دوستدارید همین حرفه رو ادامه بدید.

میهمان:
من قبل این کار رو، خوانندگی رو ادامه بدم خب ژست های مختلف داشتم. خب آخرین ژستمم همین آهنگ بود. اهنگ و با آهن، یه خورده چیزه. ولی نه خیلی ساله شاید از سال ۷۹ بود من کار موسیقی انجام میدم.

مجری:
درسته بسیار عالی در پایان از اینجا که این برنامه را بیشتر ایرانیان سراسر دنیا و فارسی زبانان و خصوص ایرانیان مقیم دبی می بیند پیامی دارید برای دوستان بفرمایید وعید رو بخواهد تبریک بگید.
بله من عید و همینجا تبریک میگم به تمام مردم خوبمون در هر کجای دنیا که هستند در هرکجای دنیا. اول آرزوی سلامتی براشون میکنم. دوم ازین ویرووس لعنتی کرونا جون سالم هممون به در کنیم. مراقب خودتون باشید در هر کجا که هستید و افتخار میکنم به اینکه ایرانی هستم و امیدوارم هرکجا که هستید خوب و خوش و سلامت باشید.

مجری:
آقای افشار مچکرم از وقتی که در اختیار ما گذاشتید. به رسم یاد بود یک هدیه ویژه نوروزی یک سکه کامل طلای اماراتی هستش تقدیم شما.

میهمان:
قربون شما مرسی.

مجری:
مرسی از شما. شاد سربلند پیروز باشید.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک