اطلاعات تماس

مصاحبه شبکه تلویزیونی داماک با رابعه اسکویی

مجری:
هموطنان عزیزم سال نوتون مبارک. ایشالله سالی پر از شادی تن درستی و سلامتی داشته باشید. در کنار خانم رابعه اسکویی عزیز هستیم. خیلی خوش اومدین خانوم اسکویی عزیز. متشکرم لطف کردید. سال نوتونم بهتون تبریک میگم ایشالله سال پر از شادی داشته باشید. اگه صحبتی با هموطنان عزیزمان دارید بفرمایید.

میهمان:
سلام عرض می کنم خدمت شما عزیزانم امیدوارم حال دلتون خوب باشه. عید تبریک میگم خدمتتون و بسیار سپاسگزارم از شما که من دعوت کردید. آرزومند تمام آرزوهای شما هستم. امیدوارم امسال پر از اتفاقات عجیب غریب باشه که لباتون بخنده دلتون شاد باشد پر از لحظه به لحظه های ناب عشق باشه قلبتون سیراب از شادی باشه امیدوارم که لبخند رو لباتون ببینم امیدوارم که دلتون شاد باشه لبتون خندون باشه و تندرست باشید و اینکه میدونید از ته قلبم دوستون دارم و واقعاً دلم میخواد همیشه شاد باشید. دوستتون دارم. مرسی از تک تک شما خیلی زحمت کشیدند. پشت دوربین همچنان، خیلی زحمت می‌کشند و بچه‌ها این مدتی که ما پیششون مهمان بودیم واقعا تمامشون گذاشتن که ما خوش بگذرونیم و خیلی ممنون .

مجری:
ممنون از شما واقعا لذت بردیم در کنار شما. خیلی به ما انرژی دادین ممنون مچکر یه هدیه ناقابل از طرف شرکت داماد بخش فارسی یک طلای اماراتی هستش خدمت شما باشه.ایشالله که سالی پر از عشق و محبت داشته باشید.

میهمان:
می خوام بگم که چیزی که از ما در دنیا باقی خواهد ماند فقط مهربانیست و عطوفت و عشق یاد بگیریم همدیگر را دوست داشته باشیم به هم دیگه نگاه کنیم و به همدیگر عشق و محبت بدیم تنها چیزی که ازمون باقی میمونه همین است و بس. خدانگهدار.

مجری:
بسیار عالیه و تشکر از شما. شاد و سربلند باشید.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک