اطلاعات تماس

مصاحبه شبکه تلویزیونی داماک با صبا راد

مجری:

خب خیلی خوشحالیم که امروز در خدمت یکی ازمجریان سرشناس ایران، خانوم صبا راد هستیم. اگه صحبتی دارید بفرمایید.

میهمان:

خواهش میکنم. من سلام میکنم به شما بینندگان عزیز. وقت بخیر؛ ایام به کام.

مجری:

فعالیت حرفه ای تون رو از چه زمانی و چجوری شروع کردین؟

میهمان:

من خیلی اتفاقی وارد عرصه اجرا شدم. در سن 18 سالگی توسط یکی از دوستان که محبت داشتند گفتند برای اجرا مناسبی، وارد این کار شدم و سال ها در رادیو؛ تلویزیون با عنوانین شغلی مختلفی دیگه؛ تهیه کننده ، نویسنده،نریتور، مجری فعالیت کردم.

مجری:

سخت ترین اجرایی که داشتین چی بود.

میهمان:

ببینید وقتی آدم در صاحت و پیشگاه مردم وقتی قراره که حضور پیدا بکنه و حرف بزنه و اینکه انقدر شان مخاطب و شان مردم بالاست به نظر من، هیچ اجرایی اجرای آسونی نیست، چون آدم دلش میخواد که بهترینشو ارائه بکنه. که حالا بخوام مشخصا یه اجرای خاصی رو بگم، حقیقاتا حضور ذهن ندارم. همه اینارو گفتم که به این جواب برسم…

مجری:

خب بیشترین اجرایی که دوست داشتین چطور؟ سخت ترین و که حضور ذهن ندارید.

میهمان:

خب من هم رادیو رو دوسدارم اجرا کنم هم تلویزیون رو. اجرا های صحنه هم خیلی خوب و هیجان انگیزه. چون مردم هستن، نفس به نفس، ری اکشن میدن، همراهن با شما، اون اجرا هم دلچسبه. یعنی علاوه بر اجرای رادیو و تلویزیون اون اجرا های روی صحنه هم خیلی خوبه. من دوست دارم.

مجری:

بزرگترین آرزویی که واسه آینده تون دارین چیه؟

میهمان:

اخه سنم گذشته دیگه از بزرگترین آرزو… عرض کنم خدمت شما که، یه آرزوی کلی بگم که فقط برای خود من نیست. واقعا عمیقا از ته دل آرزو میکنم که جهان، این کره ی خاکی که متعلق به همه ی ساکنین این زمین هست در صلح و آرامش باشه. و همه ی مردم یه زندگی قابل قبول، توام با آرامش ، رفاه مالی و معنوی انشالله همه داشته باشن. درمورد خودمم که هنوز شکوفا نشدم. در مورد خودم همین حس آرامش که دیگه فکر میکنم بزرگترین آرزو برای همه باشه و البته سلامت. من کرونا که گرفتم فهمیدم سلامت چه نعمت بزرگی و روزای خیلی سختی رو داشتم که خدا میدونه آرزو میکردم که هیچ کسی دچار این بیماری و مشکل نشه و چقدر دردناکه . همینجا هم آرزو میکنم برای کسانی که همین حالا شاید این برنامه رو در حالی تماشا میکندد که در بیمارستان ها و مراکز درمانی هستند. ایشالله که خیلی زودتر حالتون خوب بشه این ویروس فسقلی اذیت کن رو شکست بدید ایشالله.

مجری:

خب دستتون درد نکنه.

میهمان:

ممنونم. از شما دوستان عزیز هم خیلی ممنونم.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک