اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
--> -->

مجری:

سلام امروز یه مهمون خیلی خیلی ویژه داریم، در خدمت خانوم سیما تیر انداز هستیم. خیلی خوش اومدین خانوم تیرانداز. خیلی خوشحالیم که شما رو تو برنامه ودمون داریم.

میهمان:

سلام عرض میکنم خدمت شما و ایرانی های محترم در هرجای دنیا که هستن. خوشحالم که در این برنامه در خدمت شون هستم. از همینجا عید سعید فطر رو خدمت همه ی ایرانی های عزیز و مسلمانان دنیا تبریک میگم. و امیدوارم که برکات ماه رمضان در تمام سال براشون جاری باشه. خوشحالم که در خدمتتون هستم.

مجری:

مرسی. خب نقش عالی شما رو توی سریال هیولا دیدیم.

میهمان:

دراکولا

مجری:

دراکولا. خب سریال دیگه ای هستنش یا فیلم سینمایی دیگه ای هستش که توی پروگرس باشه. بیاد به زودی؟

میهمان:

بله من خیلی خوشحالم که ایرانی های عزیز در همه جای دنیا سریال های ایرانی رو دنبال میکنند و خب خیلی خوشحالم که سریال دراکولا رو همینجوری دنبال میکنند. و خب به هرحال کارای آقای مدیری همیشه دیدنی هستش الانم در حال حاظر مشغول تصویر برداری سریال دیگه ای هستیم به نام دودکش که اونم خیلی محبوب بوده و قراره که انشالله فکر میکنم حدود یکی دوماه دیگه پخش بشه.

مجری:

بسیار عالی باتوجه به شلوغی کارتون فکر میکنم خیلی وقت باشه که سفرم نرفته باشید.

میهمان:

اره بخاطر کرونا خیلی وقته که سفر نرفته بودیم.

مجری:

امیدوارم این بحث کرونا اینا خیلی زودتر تموم بشه.

میهمان:

اره ولی خب خیلی گشایش خوبی بود. من هم واقعا دلم برای سفر خیلی تنگ شده بود و خب به هرحال اماراتم که همیشه جذابیتای خاص خودشو داره و من هم خیلی دوسدارم و خیلی خوشحالم که این اتفاق با امارات افتاد مثل همیشه حالا به دلیل اینکه هم نزدیک تره برای ما اومدنش راحت تره و خب جاذبه های زیادی داره برای توریست و من خیلی خوشحالم که شروع سفر کردن با امارات اتفاق افتاد امیدوارم هرچه زودتر کرونا که نمیره ولی خب به هرحال انشالله مهار بشه و متا بتونیم بازهم سفر بریم.

مجری:

بسیار عالی. خیلی ممنون از شما، تشریف آوردید. خیلی خوشحال شدیم.امیدوارم بازم شما رو ببینیم.

میهمان:

خیلی ممنون. منم از همه ی هم وطنان عزیزم خدافظی میکنم و خیلی خوشحالم که چند دیقه ای در خدمتتون بودم. امیدوارم که لبتون خندون باشه و تنتون به دور از بیماری باشه.

مجری:

منم تشکر میکنم از بینندگان شبکه تلویزیونی جهانی فارسی داماک، مرسی که همراهمون بودین، سربلند و پیروز باشید.

--> --> --> --> --> -->
--> --> --> --> -->