اطلاعات تماس

داماک مدیریت عملیات اداری را همگام با دنیای دیجیتال متحول می کند

دبی، امارات متحده عربی – 13 اکتبر 2021: شرکت املاک و مستغلات داماک، که برترین توسعه‌دهنده املاک مجلل در منطقه می‌باشد، در راستای ابتکارات خود برای متحول سازی دیجیتال و در جهت حل نیازهای مدیریتی دفاتر اجرایی خود، موفق شده است پلتفرمی نرم‌افزاری در تمام سطوح شرکت به کار بگیرد.

پلتفرم نرم‌افزاری DAMAC Central مجموعه‌ای کامل از راه‌حل‌ها را ارائه می‌دهد و تمامی ارتباطات، همکاری‌ها، تصمیم‌گیری‌ها و پنل‌ دسترسی کارکنان در بین بخش‌ها و کارمندان شرکت را در یکجا متمرکز می‌کند. این پلتفرم بخشی از یک پروژه توسعه تحول دیجیتال است که این شرکت درصدد بوده بوسیله‌ی آن روحیه رقابتی خود را افزایش داده، تیزبین‌تر بوده و بیش‌تر مشتری محور باشد.

هدف این پلتفرم گسترده در وهله‌ی اول دیجیتال کردن فرآیندها تأییدیه‌های ضروری است که موجب صرفه‌جویی در وقت می‌شود. تمام سازمان، از مدیران ارشد گرفته تا کارگران در مورد آن توجیه شده‌اند که موجب می‌شود تمامی بخش‌ها با پروژه‌ی اخیر تحول دیجیتال شرکت همگام شود.

Jayesh Maganlal، مسئول ارشد اطلاعات شرکت داماک، گفت: «ساخت این پلتفرم مدت یک سال و سه ماه به طول انجامید که این مدت به ما امکان آزمایش کامل و اصلاح آن را داد. با استفاده از این پلتفرم جدید، بازدهی فرآیندها را افزایش داده‌ایم تا تائید هرگونه درخواست از طریق نرم‌افزارهای گوناگون در دفاتر اجرایی سازمان برای مدیریتمان تسهیل یابد.» او افزود: «به همین دلیل بازدهی ما بیش‌تر شده و هزینه‌های اجرایی کاهش یافته است.»

Ali Sajwani، مدیرکل عملیاتی داماک، در این تلاش شرکت برای تمرکز بر روی فناوری نقش هدایت کننده را داشته است. با نظارت او، داماک جهش و موفقیتی تاریخی در فضای دیجیتال داشته و این امر کارایی شرکت و تمایل آن به رقابت را بیش‌تر کرده است.

برخی از امکانات کلیدی DAMAC Central عبارت‌اند از خودکارسازی یادداشت‌های درون شرکت، تائید سریع خریدها، برنامه‌ریزی و ثبت کامل تمامی دقایق جلسات، رهیابی و مدیریت یادداشت‌ها و سازگاری کامل با یک نرم‌افزار مدیریت وظایف که به‌محض تمام شدن جلسه به هر فردی وظایفی اختصاص می‌دهد. این پلتفرم همچنین امکان دسترسی به گزارش‌های آماری، پنل‌ دسترسی کارکنان، پشتیبانی نرم‌افزاری، کارت تجارت دیجیتال و پیشنهادات اختصاصی برای کارکنان را در خود جای داده است.

 DAMAC Central همچنین به تلاش داماک در مسیر دیجیتالی کردن خود سرعت بیش‌تری داده است و به این شرکت کمک می‌کند در دنیای فناوری که سریعاً در حال تکامل است، آینده خود را تضمین کند و تیزبین‌تر باشد.

«تیزبین بودن» اصطلاحی است که امروزه در صنایع مختلف متداول است. Maganlal گفت: شرکت «تیزبین» اصولاً توانایی تطبیق با تغییر و دگرگونی را دارد و این ویژگی آن را قادر می‌سازد تا با به‌کارگیری تصمیمات اصلاحی متناسب، چالش‌ها و بحران‌ها را پشت سر بگذارد.

او افزود: «از این به بعد، به توسعه ابداعاتی ادامه خواهیم داد که ما را در جهت خدمت‌رسانی به کارمندان و مشتریانمان یاری می‌رسانند. داماک برای آنکه با اطمینان آمادگی چالش‌های فعلی و فرصت‌های آینده را داشته باشد، کاملاً متعهد به بهره بردن از فناوری است.»