اطلاعات تماس

حسین سجوانی، بنیان‌گذار شرکت داماک، در مراسم جوایز مجله Gulf Business، جایزه رهبر برگزیده سال در زمینه املاک و مستغلات را دریافت کرد

مجله Gulf Business که بیست و پنجمین سال تأسیس خود را جشن می‌گیرد، مراسم نهمین دوره جوایز خود را در روز بیست و سوم نوامبر با حضور رهبران برجسته تجاری در منطقه، با موفقیت برگزار کرد.

حسین سجوانی، بنیان‌گذار شرکت داماک، برنده‌ی جایزه رهبر برگزیده املاک و مستغلات شد.

برندگان بخش‌های دیگر عبارت‌اند از:

بانکداری: Rola Abu Manneh، مدیرکل  Standard Chartered  امارات متحده عربی

انرژی:  Paddy Padmanatha، مدیرعامل و رئیس ACWA Power

خدمات درمانی: دکتر Shamsheer Vayalil، رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی، VPS Healthcare

سرمایه‌گذاری: Bal Krishen، رئیس هیئت مدیره Century Financial

خرده‌فروشی: Mohammad A Baker، معاون رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل GMG

فناوری: Nidal Abou-Ltaif، رئیس Avaya International (EMEA & APAC)

حمل ونقل و تدارکات: کاپیتان Mohamed Juma Al Shamisi، رئیس هیئت مدیره Hope Consortium Executive Committee و مدیرعامل Abu Dhabi Ports

گردشگری و هتلداری: Issam Kazim، رئیس سازمان بازاریابی گردشگری و تجارت دبی

این مراسم معتبر که بصورت حضوری در Central Park Towers مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شد، از افراد با سابقه‌ای در منطقه تقدیر بعمل آورد که در حین شرایط اقتصادی چالش برانگیز، شرکت های خود را به سمت موفقیت رهنمون ساختند.

مجموعاً 26 جایزه به رهبران تجاری برجسته و شرکت‌های فعال در زمینه‌های مختلف از جمله انرژی، گردشگری، هتلداری، حمل و نقل و تدارکات، فناوری، سرمایه‌گذاری، املاک و مستغلات، بانکداری، خدمات درمانی و خرده‌فروشی اعطا شد.

همچنین جوایزی به افراد حقیقی و حقوقی در دسته‌بندی‌های گوناگون از جمله بهترین شرکت در زمینه‌ی توسعه پایدار در سال، بهترین SME (بنگاه کوچک و متوسط) سال، تحول سازترین شرکت سال، بهترین زن تاجر سال اهدا شد. همچنین در زمینه‌های «کارآفرین تأثیرگذار»، «رهبر تجاری جوان» و «چهره جدید خوش آتیه» نیز از نفرات برتر به‌صورت ویژه تقدیر به عمل آمد.

مجله Gulf Business همچنین جایزه «یک عمر دستاورد» را به دلیل نقش چشمگیر Colm McLoughlin (معاون اجرایی هیئت مدیره و مدیرعامل Dubai Duty Free) در بخش خرده فروشی صنعت گردشگری، به وی اهدا کرد.

برندگان جوایز توسط هیئت مستقلی از داوران برگزیده شدند. این داوران که از رهبران صنایع بودند، شامل این افراد می‌شدند:Thomas Kuruvilla، شریک اجرایی Arthur D. Little خاورمیانه؛ دکتر Sonia Ben Jaafar، مدیرعامل بنیاد آموزشی Abdulla Al Ghurair؛ Neil Petch، بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره Virtugroup؛ Ian Fairservice، بنیان‌گذار و شریک اجرایی Motivate Media Group؛ و Andrew Wingrove، مدیر Motivate Media Group

 Motivate Media Group میزبان این مراسم جوایز و EFG Hermes، One Global، Netafim و OPPO حامیان مالی آن بودند. این مراسم با همکاری Fogo De Chao for F&B، Central Park Towers مرکز تجارت جهانی دبی که محل برگزاری آن بود و همین‌طور Jacobsons Direct Marketing برگزار شد.