اطلاعات تماس

کمک یک میلیون درهمی بنیاد حسین سجوانی به کمپین «100 میلیون وعده غذایی»

بنیاد «حسین سجوانی- داماک» در دبی، متعهد شد که یک میلیون درهم به کمپین «100 میلیون وعده غذایی» کمک نماید. هدف این کمپین، تهیه بسته‌های غذایی برای افراد و خانواده‌های محروم در 20 کشور در طول ماه مبارک رمضان بوده است.

این کمک مالی موجب می‌شود تا یک میلیون وعده غذایی برای افراد تحت پوشش در کشورهای خاورمیانه، آسیا و آفریقا فراهم گردد.

توزیع بسته‌های مواد غذایی به افراد تحت پوشش این کمپین، امکان می‌دهد که خودشان وعده‌های غذایی را در طول ماه مبارک آماده کنند. این بسته‌ها با همکاری برگزارکننده، یعنی بنیاد ابتکارات جهانی محمد بن راشد آل مکتوم (MBRGI)، برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد، بنیاد انسان دوستی و خیریه محمد بن راشد آل مکتوم (MBRCH)، شبکه منطقه‌ای بانک غذا (Food Banking Regional Network) و سازمان‌های بشردوستانه محلی در کشورهای تحت پوشش، پخش و توزیع می‌شوند. با اهدای هر 1 درهم، یک وعده غذایی افراد تحت پوشش ساکن کشورهای مدنظر در خاورمیانه، آفریقا و آسیا تأمین می‌شود.

حسین سجوانی، ریاست شرکت املاک و مستغلات داماک، بیان کرد: «ما در بنیاد حسین سجوانی- داماک، افتخار داریم که عضوی از کمپین 100 میلیون وعده غذایی هستیم».

وی افزود: « این کمپین ماه رمضان، بزرگ‌ترین جنبش منطقه در زمینه‌ی توزیع مواد غذایی می‌باشد. مشارکت ما در آن، بار دیگر مهر تأییدی است بر تعهد ما به حمایت از طرح‌های بشردوستانه‌ی کشور امارات که مردمی در جهان که بیش از همه آسیب دیده اند را تحت پوشش قرار می‌دهند. ما بعنوان بنیادی که ریشه در خاک امارات دارد، خرسندیم که از هر فرصتی برای کمک به جوامعی که در آنها فعالیت می‌کنیم، استفاده نماییم.