اطلاعات تماس

هتل پارامونت دبی برنده جایزه بهترین لابی شد

در مراسم جایزه پیشگامان هتلداری که اخیراً در کشور امارات متحده عربی برگزار شد، هتل پارامونت دبی جایزه معتبر بهترین لابی سال را به دست آورد. در انتخاب این جایزه، تأثیر اولیه محیط هتل بر روی افراد مهم است. جایزه بهترین لابی سال که ماهیت واقعی یک ملک را نشان می‌دهد، به مکانی تعلق می‌گیرد که به ‌درستی استحقاق کسب چنین افتخاری را داشته باشد.

لابی هتل ما دارای زیبایی بی‌پایان هالیوودی است. زمانی که بخش منحصر به فرد هتل ما یعنی راه‌پله‌ی بزرگ آن  را می‌بینید احساس می‌کنید بر روی پرده نقره‌ای سینما قرار گرفته‌اید. عنصر منحصر به فرد دیگر، چلچراغ بزرگ هتل است که با الهام از پس‌زمینه‌های محیط مسحورکننده‌ی فیلم‌های سیاه سفید و فیلم‌های هالیوودی استودیوی پارامونت در دوران اوج خود در اوایل دهه 1940 طراحی شده است.

لابی هتل پارامونت به شکلی طراحی شده که در عین خلاقانه بودن با هر سلیقه‌ای سازگار باشد. هتل ما افرادی را جذب می کند که تنها مکانی برای اقامت نمی‌خواهند و به دنبال تجربه‌ای سینمایی نیز هستند. بعنوان مثال در کافه‌ی درون لابی، عکس Vito Corleone را می‌بینید. به غیر از کافه‌ی هتل ما در کجای دیگر دبی می‌توانید با شخص دُن کورلیونه قهوه بخورید؟

هنگامی که وارد لابی هتل می‌شوید، عکس Marlene Dietrich و Cary Grant به شما خوشامد می‌گویند. عکس‌های زیادی از دوران طلایی هالیوود را در تمام راهروها و اتاق‌های هتل ما مشاهده خواهید کرد. برخی از این تصاویر که متعلق به کتابخانه خصوصی Paramount Pictures هستند، پیش از این هیچ‌گاه دیده نشده بودند. ما به ارتباط خود با استودیوی پارامونت، رویکرد خونسرد کالیفرنیایی خود و فضای رازآلود هتل می‌بالیم. عواملی مانند زرق و برق قدیمی هالیوودی، فضای راحت کالیفرنیایی و پیچیدگی و رازآلود بودن، ارکان اصلی برند مارا می سازد.

ما با استفاده از 250 متر مربع صفحه نمایشگر LED که از کف تا سقف را در بر گرفته، مهمانان خود را به دنیایی با نماهای 360 درجه می‌بریم. مثلاً زمانی که شما در هتل پذیرش می‌شوید، می‌توانید بر فراز کالیفرنیا در حال پرواز باشید و وقتی که تسویه‌حساب می‌کنید زیر آب قرار گرفته باشید. صفحه‌های نمایش به‌صورت فصلی و مطابق با هر مناسبتی تغییر می کنند. صفحه‌های نمایش این واقعیت را به شما ثابت می‌کنند که وارد هتلی معمولی نمی‌شوید و یکی از بازیگران سینما شما را در هتل پذیرش می‌کند.

 هر فردی گاهی اوقات نیاز دارد تا بازیگوشی و شیطنت های خود را نشان دهد. لابراتوار شکلات ما، The Cheat  نام دارد که درست مثل حس انسان نسبت به شکلات، سرگذشتی از فریفتگی، خواستن و ترغیب شدن است. نام The Cheat از روی فیلم استودیوی پارامونت با همین نام  که به کارگردانی Cecil B.DeMille  در سال 1915 به نمایش درآمد گرفته شده است.

میخانه‌ی پنهان این هتل که پشت درب مخفی کتابخانه در لابی هتل قرار دارد شما را مستقیماً به دوران ممنوعیت الکل در سال‌های دهه‌ی 1920 آمریکا می‌برد.

هتل پارامونت دبی اولین هتلی است که از ابتدا تا انتها با مشارکت استودیوی Pararmount Pictures ساخته شده است. به همین دلیل است که هر گوشه‌ی آن با تفکر طراحی شده و محیط سینمایی آن شما را به دنیای فیلم‌های مورد علاقه‌تان می‌برد.