اطلاعات تماس

آمادگی هتل پارامونت میدتاون برای افتتاح در اوایل سال ۲۰۲۲

پس از تجربه موفقیت‌آمیز ساخت هتل پارامونت دبی و پیشرفت روزافزون آن، گروه املاک داماک با رونمایی از هتل پارامونت میدتاون (Paramount Hotel Midtown) با افتخار، گسترش این هتل‌های زنجیره‌ای را اعلام می‌کند. هتل پارامونت میدتاون در سه ماهه نخست سال 2022 افتتاح شده و ساکنین شهر دبی را به خود جذب خواهد کرد.
این هتل که در قلب منطقه تجاری دبی و در نزدیکی اتوبان شیخ زاید، برج خلیفه و مرکز تجارت جهانی دبی قرار گرفته، مناسب افراد جوان و پرانرژی می‌باشد که می‌خواهند به تمامی نقاط مهم شهر دسترسی داشته باشند.

هتل پارامونت میدتاون توسط همان افرادی که با تخیل جسورانه، توانایی‌های خیره کننده و خلاقیت‌های خود، تاریخچه 105 ساله شرکت paramount pictures را رقم زده‌اند، ساخته شده است. همچنین نام این هتل، سرگرمی و خلاقیت را در ذهن مخاطب تداعی می‌کند. هتل پارامونت میدتاون برای میهمانان، زیبایی بی پایان هالیوودی و تجربه‌ای سینمایی را به ارمغان ‌آورده و با طراحی پیشرفته، رستوران‌های مجلل و اسپا و باشگاه خود که مطابق با سلیقه افراد مشهور ساخته شده، جذابیت زندگی در کالیفرنیا را به میهمانان القا می‌کند.

Jean Faivre، نایب رئیس ارشد هتلداری بخش هتل‌ها و اقامتگاه‌های شرکت داماک در مورد رونمایی از دومین هتل پارامونت گفت: «هتل پارامونت به دلیل تاریخچه‌ی غنی این برند، پروژه‌ای استثنایی است. اولین هتل پارامونت تجربه‌ای بسیار موفقیت‌آمیز بود و اکنون مشتاقانه به دنبال ساخت افتتاح دومین هتل این برند هستیم. بی‌تردید این پروژه در صنعت پویای هتلداری دبی، منحصر به فرد خواهد بود».

هتل پارامونت میدتاون با فضایی دلچسب، سبک اواسط قرن بیستم، مناظر خیره کننده و استفاده از دستورالعمل‌های آشپزی نوین، تلفیقی از تجمل هالیوودی و زندگی مطابق با مد روز می‌باشد.

281 اتاق و سوئیت این هتل شامل اتاق‌های Scene Room، سوئیت‌های A-List Suites و سوئیت‌های Paramount Suite هستند. اتاق‌های این هتل‌ها با طراحی شکیل خود مناسب علاقه‌مندان به زندگی مجلل و سبک زندگی افراد ثروتمند و مشهور می‌باشند. علاوه بر این، بالکن‌های که مشرف به نوار ساحلی دبی و برج خلیفه بوده، به زیبایی این اتاق‌ها می‌افزاید.
این هتل دارای مجموعه‌ای از رستوران‌ها از جمله Paparazzi Tuscan، CineScope و Melrose Bar & Lounge می‌باشد. محوطه مخصوص استراحت بر روی سقف و همچنین بار (bar) کنار استخر این هتل با مناظر وسیعی که از شهر دبی ارائه می‌دهد، به جدیدترین جاذبه‌های این شهر تبدیل خواهد شد.

چهار سوئیت تجاری این هتل همچنین برای تجارت و گذراندن اوقات مفرح مناسب بوده و برای برگزاری جلسات اداری، رویدادهای خاص و ضیافت‌های دارای حداکثر 150 میهمان ایده‌آل می‌باشند. امکاناتی مانند دسترسی به نور طبیعی خورشید، فضاهایی با قابلیت تغییر کاربری و استفاده از جدیدترین فناوری‌های صوتی تصویری، برگزاری موفق رویدادها را تضمین می‌کند.

اسپای (Spa) این هتل، PAUSE نام دارد که مطابق با سلیقه افراد مشهور ساخته شده و تندرستی را برای میهمانان هتل به ارمغان می آورد. این اسپا به‌صورت اختصاصی با همکاری برند فرانسوی Château Berger ساخته شده است. مرکز آمادگی جسمانی PAUSE، مجموعه‌ای گسترده از تجهیزات تندرستی و آمادگی جسمانی را برای جلب توجه علاقه‌مندان به این فعالیت‌ها ارائه می‌کند. نباید سرگرمی کودکان را نیز فراموش کرد. باشگاه تفریحی کودکان این هتل با ارائه تجربیات سینمایی متعدد، کودکان را مجذوب و سرگرم می‌کند.