اطلاعات تماس

موفقیت هتل پارامونت میدتاون می‌تواند موجب توسعه این برند در عرصه جهانی شود

به گفته مدیران بخش هتلداری شرکت داماک و بخش هتل‌های پارامونت پیکچرز، اگر شعبه دوم این هتل به موفقیت دست یابد، امکان گسترش این برند تجاری در عرصه بین‌المللی وجود دارد.

هتل پارامونت میدتاون زودتر از موعد مقرر و در فوریه ۲۰۲۲ افتتاح شد. هدف این هتل تداوم موفقیت هتل پارامونت دبی می‌باشد که در سال ۲۰۱۹ افتتاح شده بود.

تعداد اتاق و سوئیت‌های این هتل که در منطقه «بیزینس بی» واقع شده است، نسبت به حدود ۸۰۰ اتاق اولین شعبه هتل پارامونت کاهش یافته و به عدد ۲۸۱ رسیده است. همچنین این هتل نسبت به شعبه اول پارامونت و زرق و برق آن، رویکردی ساده گرایانه تر در پیش گرفته است.

به گفته Jean Faivre، نایب‌رئیس ارشد بخش هتلداری داماک، او با دقت وضعیت این هتل را زیر نظر دارد؛ زیرا عملکرد این هتل می‌تواند آینده‌ی این برند در حال رشد را مشخص کند.

وی گفت: «دلیلی وجود ندارد که هتل‌های پارامونت گسترش پیدا نکنند؛ اما برای تحقق این امر، باید شعبه‌های اول و دوم این هتل به موفقیت دست یابند. امروزه فیلم‌های استودیوی پارامونت در سراسر دنیا به نمایش درمی‌آیند و دلیلی ندارد که هتل‌های پارامونت نیز چنین موفقیتی را کسب نکنند. می‌خواهیم افتتاح این هتل‌ها ما را در مسیر موفقیت قرار دهد. در آینده ممکن است مانند ۲۲ ستاره روی لوگوی شرکت پارامونت، ۲۲ شعبه از هتل‌های این شرکت در سراسر دنیا وجود داشته باشد».

آماده‌سازی هتل پارامونت میدتاون برای دستیابی به موفقیت

موفقیت شعبه جدید این هتل به دستان مدیریت این هتل، Nicholas Chalmers رقم خواهد خورد. وی تمام جنبه‌های اولین هتل پارامونت را بررسی کرده و از علاقه خود به سینما نیز در موقعیت کاری جدیدش بهره برده است.

وی گفت: «یکی از تفاوت‌های شعبه جدید هتل نسبت به اولین شعبه، نزدیک‌تر بودن آن به مرکز تجاری منطقه بیزینس بی می‌باشد. در حالی که اولین شعبه هتل پارامونت بیشتر کاربردی تفریحی داشت، شعبه جدید آن بیشتر جنبه تجاری دارد. البته ما به هر دو جنبه توجه می‌کنیم؛ اما این تنها بخشی از تفاوت این دو هتل است».

وی افزود: «ظاهر این هتل نیز بسیار متفاوت است. فضای هتل ما بسیار دل‌باز و چشم‌نواز بوده و در آن نور طبیعی به وفور یافت می‌شود. ما ظرافت‌های بسیاری را در این هتل به کار گرفته‌ایم. هتل پارامونت دبی از رنگ‌های سیاه و صفحه نمایش‌های بیشتری استفاده کرده و بیشتر بر روی زرق و برق هالیوودی تمرکز دارد. تمرکز هتل ما بیشتر بر روی فضای آرام کالیفرنیایی بوده که کمی مدرن‌تر و به‌روزتر می‌باشد».

رستوران‌های این هتل مانند Paparazzi، Tuscan، CineScope و Melrose Bar & Lounge همه با فضای آرام کالیفرنیایی آن مطابقت دارند.

تجربه‌ای سینمایی

Chalmers امیدوار است توجه ویژه‌ای که این هتل به یک سبک طراحی خاص داشته، به میهمانان آن حس خارج شدن از شهر دبی را القا کند. وی گفت: «درصدد هستیم اهدافی که شرکت پارامونت از ۱۱۰ سال گذشته در پیش گرفته را ادامه داده و آنها را در صنعت هتلداری تحقق بخشیم. ما می‌خواهیم مردم به هتل ما آمده و تجربه‌ای سینمایی داشته باشند. با نگاهی به محیط هتل می‌توان ظرافت‌هایی را یافت که تاریخچه‌ی سینمایی ما را نشان می‌دهد».

وی افزود: «از نظر من، یک تجربه‌ی سینمایی به توجه شما نسبت به میهمانان هتل بستگی دارد. هدف ما این است که هنگام ورود میهمانان به هتل، این حس را به آنها القا کنیم که از دبی خارج شده‌اند. حس سینمایی داشتن به معنی احساس دور شدن از روزمرگی‌های زندگی بوده و مانند حضور در دنیای یک فیلم می‌باشد».

در حال حاضر تنها شعبه‌های هتل پارامونت، دو شعبه دبی و میدتاون می‌باشند. به گفته Chalmers، او خوش شانس است که نقشی در چنین برند نوپایی ایفا کرده و می‌تواند تأثیر بسزایی در جهت دهی به آن داشته باشد.

وی عنوان کرد: «برای من یکی از دلایل جذابیت کار این هتل، عملی کردن و ارتقای چنین ایده‌ی موفقی بوده است. مدیرکل یک هتل معمولاً تنها نقش مسئول آن را ایفا می‌کند. چنین فردی به مسائل هتل رسیدگی کرده و سپس آن را به مدیر بعدی تحویل می‌دهد؛ اما من می‌خواهم در این هتل نقشی در سیر تکامل و توسعه مجموعه هتل‌های پارامونت داشته باشم. نکته مثبت برند پارامونت این است که همیشه در حال تکامل و تغییر است و هر سه یا شش ماه، از طرح و ایده‌ی جدیدی رونمایی می‌کند».

Faivre افزود: «منحصر به فرد بودن و خلاقیت در هتل‌های پارامونت حرف اول را می‌زند. ما همیشه به دنبال ایجاد تحول هستیم. برند پارامونت همچنان مراحل اولیه هتلداری خود را تجربه می‌کند. ما این توانایی را داریم که به بازخوردهای مختلف توجه کرده و به سرعت به تکامل برسیم. وقتی این برند را راه‌اندازی کردیم، معیارهایی بسیار اصولی در اختیار داشتیم که این امر، ما را در مسیر موفقیت قرار داد. ما نیازهای طیف گسترده‌ای از میهمانان هتل را پیش‌بینی کردیم».

یکی از نقاط قوت پارامونت این است که برندی جدید در زمینه هتلداری محسوب می‌شود و از انعطاف‌پذیری بسیار بیشتری نسبت به بیشتر برندهای قدیمی این عرصه برخوردار است. کارمندان یا حتی میهمانان هتل می‌توانند با سهولت بیشتری ایده‌های جدید خود را برای پیشرفت این برند مطرح کنند.

همه چیز برای موفقیت هتل‌های پارامونت فراهم است؛ زیرا این هتل‌ها با امکانات فراوان و مدیرانی با انگیزه و مشتاق تغییر، بیش از ۱۱۰ سال تاریخچه سینمایی را در اختیار دارد.