اطلاعات تماس

در سه ماه اول سال، فروش ویلاها و خانه‌های ویلایی در دبی، بیش از سه برابر افزایش یافت

به گزارش بنگاه املاک Property Finder، در سه ماه اول امسال، فروش ویلاها و خانه‌های ویلایی آماده تحویل در دبی، بیش از سه برابر افزایش یافته است؛ چرا که ساکنین این شهر، در پی همه‌گیری ویروس کرونا، قصد خرید خانه‌هایی بزرگ‌تر را دارند.

در این سه ماه 2231 ویلا و خانه ویلایی به فروش رسیدند، درحالی‌ که در طول سه ماه اول سال گذشته فقط 673 ویلا و خانه ویلایی فروخته شد.

به گفته Property Finder در محله‌های Dubai Hills Estate، Palm Jumeirah، Arabian Ranches، DAMAC Hills، Jumeirah Village Circle و چند محله دیگر، حجم خرید و فروش ویلاها و خانه‌های ویلایی نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

به نقل از این گزارش:

در سه ماه نخست سال 2021، تعداد معاملات ملک از سال‌های گذشته بیشتر شده و در این مدت، حجم ماهانه خرید و فروش املاک آماده تحویل بی‌سابقه بوده است. همچنین بیشترین حجم معاملات، مربوط به ویلاها و خانه‌های ویلایی بوده است.

درواقع، در سه ماه اول سال 2021، از هر سه ملک مسکونی غیرنوساز که معامله شده، یکی از آنها ویلا یا خانه ویلایی بوده است.

در محله Dubai Hills Estate تعداد 203 ویلا به فروش رسید که نسبت به سه ماه نخست سال گذشته، تعداد ویلاهای فروخته شده در این محله، رشد 145 درصدی داشته است. همچنین در محله Palm Jumeirah، 65 ویلا به فروش رسید که این تعداد 4 برابر تعداد ویلاهای فروخته شده در سه ما اول سال گذشته در این منطقه بوده است. همچنین در این گزارش آمده است که در این سه ماه، بیش از 100 ویلا در منطقه Arabian Ranches به فروش رسیده است.

مناطق دیگر شهر نیز مانند DAMAC Hills، Jumeirah Village Circle، The Springs، Jumeirah Golf Estates، The Meadows و Dubailand شاهد افزایش حجم معاملات بودند. در محله Town Square، در سه ماه اول سال 99 ویلا و خانه ویلایی غیرنوساز به فروش رسید که این میزان در مدت مشابه سال گذشته، 11 مورد بوده است.

در پی تحویل خانه‌های جدید به خریداران در منطقه Nad Al Sheba ، در سه‌ماهه اول سال 248 معامله ثبت شد، درحالی‌ که در مدت مشابه سال گذشته هیچ معامله‌ای در این منطقه ثبت نشده است.

حجم معاملات آپارتمان‌های آماده تحویل نیز در سه ماه اول امسال، رشد 40 درصدی داشته است.