اطلاعات تماس

5 مورد از دیدنی های دبی

شهر دبی دارای مناطق گردشگری بسیاریست. این شهر دارای رستوران ها، هتل ها، اماکن تفریحی و گردشگری متنوعی است. اکنون میخواهیم به معرفی 5تا از اماکن تفریحی جذاب شهر دبی بپردازیم.

برج خلیفه معروف ترین برج دبی است. این برج جزء بلند ترین برج های دنیا محسوب میشود و سالانه تعداد بالایی از مسافران با به سمت خود جذب میکند.

دبی مال یکی از پروژه های بزرگ مرتبط با برج خلیفه است. این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه های متنوع و لوکس فراوان، برنماه های دیدنی و تماشایی متنوعی نیز دارد.

آبنمای دبی که یکی دیگر از جاذبه های دبی است در دریاچه مصنوعی برج خلیفه ساخته شده است. نزدیک بودن این آبنما به برج خلیفه و مرکز خرید دبی مال، باعث شده تا تبدیل به یکی از جذاب ترین جاذبه های دبی شود

جزیره نخل دبی سه مجمع الجزایر دیدنی ساخت بشر است که در دبی و در آب های خلیج فارس ساخته شده است و بدلیل مهندسی خاصی طراحان پروژه، مورد توجه مردم قرار گرفته.

مسجد جمیرا یکی از بهترین نمونه های معماری تاریخ است که در دبی به ثبت رسیده است.این مسجد نور پردازی فوق العاده ای در شب دارد و بر شکوه مسجد افزوده است.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می تواند شمارا با این جاذبه های دبی آشنا کند. برای ارتباط با ما به سایت داماک گروپ www.damacgroup.org مراجعه کنید