اطلاعات تماس

جاده الصفوح

جاده ال صفوح

این جاده یکی از جاده های ساحلی شهر دبی است که در امتداد جاده شیخ زاید قرار دارد و قسمتی از زیر مجموعه های جمیرا را شامل میشود بنابراین جاده جمیرا یا جاده ساحلی جمیرا نیز نامیده میشود.

املاکی که در جاده ال صفوح قرار دارند از نظر امکانات کامل هستند و هیچ نقصی در آن ها دیده نمیشود. هتل های 5 ستاره زیادی در این جاده وجود دارد. از جمله JUMEIRAH AL QASR  که یک استراحتگاه بسایر لوکس در  Madinat Jumeirah محسوب میشود. همه ویلاها و املاک در این ناحیه پارکینگ اختصاصی خود را دارند. همچنین مناطق پارکینگ رایگان هم در این ناحیه مستقر شده است.

در این جاده یک سوپرمارکت زنجیره ای معروف مستقر شده است به نام Choithrams که به راحتی قابل دسترسی به ساکنان این منطقه است.

این جاده بیشتر به دلیل بکر بودن و مخفی بودن ساحل آن، به secret beach مشهور است. اگر به دنبال مکانی در ساحل هستید که آرامش و سکوت را در آنجا تجربه کنید، من این ساحل را به شما معرفی میکنم.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان، شما را با همه مکان های تفریحی و مهیج دبی آشنا میکند. شما میتوانید از طریق سایت داماک گروپ www.damacgroup.org    با جدید ترین اطلاعات درباره دبی و املاک مستغلات داماک آشنا شوید.