اطلاعات تماس

برترین دانشگاه های دبی

با تابش آفتاب بی پایان  و متوسط ​​دما در سردترین ماهها  که به ندرت زیر 19 درجه سانتیگراد کاهش می یابد ، به راحتی می توان فهمید که چرا دبی برای دانشجویان بین المللی و دانشجویان داخلی یک پیشنهاد فریبنده است. پیشنهاد آکادمیک دبی معطوف به تجارت ، علم و فناوری است ، بنابراین اگر می خواهید یکی از این رشته ها را بخوانید ، در جای مناسب قرار دارید.

برای کمک به شما در محدود کردن گزینه های خود ،ما لیست چند دانشگاه برتر رو براتون اماده کرده ایم

دانشگاه الغریر

دانشگاه الغیریر در سال 1999 تاسیس شد ، یک موسسه خصوصی است که هر دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد را به دانشجویان ارائه می دهد. دانشگاه الغوریر جدا از شهرت خود برای تعالی آکادمیک و همکاری های بین المللی قوی ، %50تخفیف  شهریه برای کسانی که دارای معدل استثنایی هستند ، در نظر گرفته.

University of Dubai

دانشگاه دبی که توسط اتاق بازرگانی و صنایع دبی (DCCI) در سال 1997 تأسیس شد ، برای مقابله با شکاف مهارت ها در نیروی کار ایجاد شد. این دانشگاه اولین دانشگاه خصوصی در دبی است که توسط انجمن مدارس بازرگانی پیشرفته (AACSB) شناخته می شود. به صورت محلی ، دارای مجوز از وزارت تحصیلات عالی و تحقیقات علمی (MOHESR) است و برای برنامه های مختلف: محاسبات ، مهندسی و فناوری در سطح بین المللی شناخته شده است.

دانشگاه آمریکایی در دبی

دانشگاه آمریكا در دبی واقع در نزدیكی شهر دبی مدیا و جزایر معروف نخل ، مدارك متعددی را ارائه می دهد كه توسط نهادهای حرفه ای مربوطه در آمریكا معتبر شناخته می شوند

دانشگاه Wollongong در دبی

دانشگاه Wollongong یکی از قدیمی ترین موسسات آموزش عالی در امارات متحده عربی است. مانند بسیاری دانشگاه های خارجی ، دانشگاه Wollongong’s Dubai در پارک دانش دبی،یک منطقه آموزش تجارت آزاد  واقع شده است.

دانشگاه زاید

یکی از سه دانشگاه مورد حمایت دولت در امارات متحده عربی ، دانشگاه زاید است که  ادعا می کند اولین موسسه آموزش عالی در منطقه است که دارای گواهینامه بین المللی است. این دانشگاه همچنین دارای هفت دانشکده مجزا است که برنامه گسترده ای از طراحی انیمیشن تا فناوری اطلاعات را به شما ارائه می دهد.