اطلاعات تماس

تفریحات هیجان انگیز در دبی

تفریحات هیجان انگیز در دبی

دبی از جمله شهر هایی است که در جهان در صنعت گردشگری معروف است. . داماک بهترین سایت املاک دبی، تفریحات جالب این شهر پر زرق و برق را به شما معرفی می کند.

اسکای دایوینگ که همان سقوط آزاد با چتر است. در این پرش شما از داخل هلیکوپتری که در ارتفاع مشخص قرار دارد، میپرید. یکی از مناطق محبوبی که شما میتوانید این هیجان را تجربه کنید منطقه پالم بی است.

فلای بورد یکی از تفریحات محبوب است که در آن به شما یک موتور متصل است که با پمپاژ و فشارآب شما را در هوا معلق نگه میدارد.

کایت سروینگ هم موج سواری بر روی آب است که به وسیله کایت انجام میپذیرد. البته این ورزش یک ورزش آبی برای افراد حرفه ای محسوب میشود.

پاراموتورینگ وسیله ای است که بوسیله آن می توانید تا ارتفاع 610 کیلومتری از سطح زمین پرواز کرده، و از منظره ای که زیر پای خود قرار دارد لذت  ببرید.

بانجی جامپینگ هم که یکی از محبوب ترین تفریحات در بین گردشگران است  در دبی با ارتفاع 50 متر صورت میگیرد که یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین بانجی جامپینگ های جهان محصوب میشود. این بانجی جامپینگ در خیابان شیخ زائد دبی واقع شده است.

اکنون شرکت بزرگ دبی قصد دارد شما را با این تفریحات هیجان انگیز در دبی بیشتر آشنا کند. برای اطلاعات بیشتر با سایت داماک گروپ www.damacgroup.org   در ارتباط باشید.