اطلاعات تماس

برترین شهرهای امارات

امارات متحده ی عربی یکی از امن ترین و زیبا ترین کشور های جهان است. این  کشور تا همین 60 سال پیش بیشتر بیابان بود ولی اکنون از نظر پیشرفت در اقتصاد در مقایسه با دیگر کشور ها در بالای لیست قرار دارد. این کشور شامل شهر های بسیار دیدنی است که از فرهنگ های جالبی برخوردارند. از جمله شهر زیبای شارجه که به عنوان  مرکز فرهنگی و آموزشی کشور شناخته شده است.شارجه سومین شهر بزرگ کشور است.

 ابوظبی که پایتخت امارات است، یکی دیگر از شهر های پر جنب و جوش امارات است که جاذبه های دیدنی آن دست کمی از دبی ندارد. از جمله جاذبه های دیدنی آن میتوان به موزه لوور ابوظبی، شهر بازی فراری و مساجد دیدنی  آن اشاره کرد.

دبی که معروف ترین و محبوب ترین شهر امارات قرار دارد، هر سال بیش از 20 میلیون گردشگر را به خود جلب میکند. انواع و اقسام هتل ها و رستوران ها برای بودجه های متفاوت در این شهر زیبا قرار دارد. سازه هایی که سر به فلک کشیده و در گینس رکوردهایی به خود کسب کرده اند.

شرکت ساختمانی داماک، برگترین و برند ترین شرکت املاک در سطح جهان، به شما کمک میکند تا اطلاعات خود را درباره برترین شهر های امارات تکمیل نمایید. جهت اطلاع بیشتر به سایت داماک گروپ www.damacgroup.org  مراجعه نمایید.