اطلاعات تماس

یک روز عالی با شهرام در داماک

سلام امروز مسیرم رو عوض کردم برای شرکت گفتم شمارو هم همراهی کنم این مترو دبی خیلی جالبه، مترو بدون رانندس حدود 60/65 کیلومتر هم طول مسافت که از راشدیه میره تا بندر جبل علی، این پشت سرمون هم یه موزه خیلی قشنگی بود که تازه افتتاح کردند، مستقیم این خیابون شیخ زاید هم میخوره به شهر زیبای ابوظبی، ابوظبی پایتخت سیاسی کشور اماراته، دبی پایتخت اقتصادی و پایتخت در واقع توریست و توریسم و ایناس بعد همونجور که میبینید یه نکته جالبی رو دقت کردید این خیابون شیخ زاید هفت تا باند سمت راست داره هفت تا باند سمت چپ داره، سمت راستتون میره سمت دریا، مستقیم میره سمت جبل علی که داماک یک پروژه خیلی خوب که دیگه فکر میکنم همه میدونید آیکون تاورزه که این یک کیلومتر جلوتره یک پروژه استثنائی اونجا داره سمت چپمون که ما الان داریم میریم میره به سمت دبی مال و برج خلیفه و اینا، بعد این سمت چپو که ادامه بدیم داماک دو تا شهر داره داماک هیلز و شهر آکویا اکسیژن که فکر کنم نسبتا اونائی که پیج مارو فالو میکنند تقریبا با این آشنان، آره، حالا من الان دارم میرم به سمت دبی مال و به سمت برج خلیفه.

دبی یک رادیو ایرانی داره که من الان گذاشتم رو نود و سه پوینت چهار 93.4 یه رادیو ایرانی مخصوص ایرانی زبانها و الانم یه آهنگ بندری گذاشته حالشو ببرید.

این سمت راستمون دبی ماله و برج خلیفه همونجوری هم که میبینید یه ذره ترافیکه که دوستان خلاصه دارن میرن که خودشون رو برسونن و استارت پول رو بزنن امروز واسه خودشون، دبی رو بهش میگن سوئیس خاورمیانه خیلی ماشاالله از لحاظ اقتصادی توش خیر و برکت فراوونیه.

ایشاالله با خرید ملک از شرکت ساختمانی داماک بتونید بیایید اینجا و ادامه زندگی رو اینجا بدید مگه ما چند بار بدنیا میاییم؟ یکباره دیگه حالشو ببرید. همونجوری که میبینید من الان از اینجا از سمت چپ میپیچم که برم سمت شرکت، این خیابون در واقع دوبله است، دو تا پل داره از بالا، از وضع پائین  یه خیابون خیلی قشنگ و استثنائیه که از بالا بصورت دو تا پل که میبینید شمارو وصل میکنه به شهر داماک هیلز و شهر آکویا اکسیژن که مستقیم همینو بریم میرسیم به اون، ما الان از اینجا سمت چپ گردش میکنیم که بریم اون دو تا برج های معروف شرکت داماک رو ببینیم اینجارو بهش میگن خیابون خوشحالی (happiness) خیابون شاد، خوشحال اسم خیابونه.

خب امیدوارم که لذت برده باشید روز خیلی خوبی رو براتون آرزو میکنم ایشالله که دلتون پر از نور خداوند باشه در تماسیم.

00971501142020

برای بازدید و دسترسی به شبکه های مجازی ما به لینک های زیر مراجعه نمایید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک