اطلاعات تماس

خرید ملک با سونا

خرید ملک با سونا

سونا هستم از بخش فارسی دفتر مرکزی داماک در شبکه جهانی تلویزیونی فارسی زبان داماک در خدمت شما بینندگان عزیز هستم  و به همتون سلام عرض می کنم. خدا زیباست و زیبایی ها رو دوست داره. همه ما آدم ها هم با دیدن هر تصویر زیبا یا شنیدن یک صدای زیبا به وجد میایم و به حس خوبی دست پیدا می کنیم. تصور کنید دارید توی پیاده روی یک خیابان کهنه، قدیمی، فرسوده راه می رید. یک دفعه می رسین جلوی یک مغازه ای که ویترینش تمیزه، رنگ شده و تابلوی مغازه برق می زنه و حتی کاشی های جلوی مغازه رو هم بازسازی کرده ناخوداگاه وای میستین چون حس زیبایی ما بهمون میگه که الان به یک تفاوت رسیدیم که قبلا و بعدش این شرایط نیست و نبوده یعنی یک مغازه جلو تریا یک مغازه عقب تر همون بافت کهنه و داره یا مثلا توی یک مسیر جاده بین شهری که معمولا بیابونی و خاکیه و یا گیاهان هرز داره یک دفعه ممکنه که یک برکه آب یا یک بوته گل توجه مارا جلب کنه چون ذهن ما متوجه تفاوت و زیبایی شده اغلب ما میزنیم کنار و چند دقیقه ای ازون فضا لذت می بریم و انرژی میگیریم. حالا فکر کنید وارد یک فضایی بشین که همش نو و شیک و مدرنه همش رنگارنگه همش تمیز و شاد و امن. چه حسی میگیرین؟ خیلی هاتون دبی اومدین از همون اول که وارد دبی میشین کاملا تفاوت و حس می کنید. حس بوی شهر دبی هم فرق می کنه واقعا بوی تمیزی و انرژی مثبت و حس می کنید شما که انقدر به زیبایی اهمیت میدین حق طبیعی خونواده شماست که اگه امکاناتشو دارین توی دبی زندگی کنید میتونین زیبا ترین ماشین هارو سوار بشین میتونین بهترین مدارس و دانشگاه ها درس بخونین میتونین شاد ترین محیط کار و داشته باشین و از همه مهم تر از همه مهم تر میتونین زیبا ترین هنر و از داماک داشته باشین داماکم که دیگه نیازی به توضیح و تصویر نداره. همه ی دنیا میدونن که داماک لاکچری ساز ترین و بزرگ ترین شرکت ساختمانی در دنیاست. زیبا ترین افراد از نظر همه ماها  افراد خونوادمون هستند فرضا همسر خواهر و برادر خودمون رو همیشه زیبا ترین می بینین و این طبیعیه همیشه بیش از هرکسی عزیزترین افراد برامون خونوادمونه. پس بیایم برای عزیزان زیبای خونوادمون زیبا ترین رو فراهم کنیم. ما تو داماک تمامی کارای خرید ملک، سند، اقامت و انتقال وجه به صورت ریالی از ایران و همه کار های اداری تجاری باشه بانکی و سایر موارد و مو به مو دقیق و تمیز براتون انجام میدیم. هر راهنمایی در این زمینه خواستینم میتونین با من سونا با شماره تماس 00971502765050 در میون بذارین ما توی این شبکه تلویزیونی همه چیز زندگی و اقامت دبی رو براتون شفاف توضیح میدیم تا از همه چیز دقیق مطلع باشین.

 فرکانس تلویزیونی ما روی ماهواره یاه ست 11,766  و پولاریزیشن 27,500 ورتیکال اتوماتیک هست. براتون بهترین هارو آرزو دارم و امیدوارم شمام همسایه ما در دبی باشین. مثل صد ها هزار ایرانی مقیم دبی. براتون آرزوی بهترینارو دارم و به امید دیدار شما در داماک دبی.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.