اطلاعات تماس

Damac hills2 (داماک هیلز2)

سوگند: ما به عنوان بزرگ ترین کمپانی سازنده در دنیا، فقط ملک به شما معرفی نمی کنیم، بلکه یک لایف استایل جدید و متفاوت رو به شما و خونوادتون ارائه می دیم.

هاله: به داماک هیلز 2 خوش آمدید.

ویلا های داماک هیلز2، اینجا در حیاط یکی از ویلا ها هستیم با سوگند جان، همانطور که دارید می بینید یک فضای سبز خیلی عالی داره که حتی شما می تونید با طرح و سلیقه خودتون، گیاهانی که دوست دارید رو در اینجا پرورش بدید؛ همینطور فکر کنید به این صورت آخر هفته ها دوستاتون رو دعوت کردید دور هم می خواهید یک باربیکیو داشته باشید یه ورزشی می خواهید بکنید. یک کافی رو دم عصر بشینید بخورید و آرامش داشته باشید، اینجا دقیقا جایی هستش که این کارو می توانید انجام بدید و خیلی از اکتیویتای دیگر رو.

سوگند: دقیقا

ما تایپ های مختلفی ویلا توی داماک هیلز2 داریم از دو خوابه گرفته تا شش خوابه، هم دوبلکس هم تریبلکس به خواست شما بهتون ارائه میشه. یک پوینت مثبتی که داره هاله جون! قسمت اتاق خوابا با پذیرای جدا شده طبقه پایین همیشه پذیرایی و آشپزخونه هست. طبقه بالا اتاق خوابا که تعدادشون از 2 تا 6 هستش. یعنی هرکدوم از بچه ها، اتاق خواب جدا گانه خودشون رو داشته باشه. یا استفاده های مختلف. یا بکنیدش گیم روم یا اتاق کار یا اتاق مطالعه، هر استفاده ای که می خواین ازش بکنین. در رابطه با ویلا. همانطور که می دونید هاله جون. در ویلا ها دوتا سند داده میشه به خریدار، یعنی سند عرصه و عیان؛ سند هایی که تک برگه، موروثی، سند های قطعی بدون هیچ گونه مالیات.

هاله: و حتی یک مسئله مهم تر دیگه ای هم که هستش برای جای پارک.

سوگند: دقیقا

هاله: توی دبی خیلی جای پارکینگ مهمه، چون همه می تونن ماشین داشته باشن، یعنی با قیمت های خیلی خوب، شما می تونین ماشین داشته باشین با تمامی اعصای خانوادتون. زمانی که شما ویلا خریداری می کنید به راحتی چهار تا جای پارکینگ دارید.

سوگند: در صورتی که در آپارتمان فقط یک جای پارک و دارید.

هاله: دقیقا

بریم با هم پس اصن توی ویلارو ببینیم!

سوگند: بریم

سوگند: اگه نمی دونی بدون، که با پول یک واحد یه خوابه یا دوخوابه یه کوچیک تو داماک، میتونی اینجا ویلا بگیری!

مطالب مرتبط:

گلف تاون داماک هیلز