اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238

جهانفر

سلام عرض کردم داماک هیلز دو هستیم کلاستر وردان و همین طور که ملاحظه می نمایید این ویلاهایی که بهتون گفته بودیم به جای اینکه یه آپارتمان دو خوابه کوچیک بخرید بیاید یه ویلا بخرید با همون قیمت! این دقیقا همون ویلا است خب حالا دوست عزیزمون داره از زوایای مختلف این ویلا رو میگیره و عرض کنم که در خدمتتون هستیم که بتونیم همه ابعادش و برای شما تشریح کنیم، بعد همین طور که ملاحظه می فرمایید اینجا الان قسمت آشپزخونشه خب داریم میاییم طبقه بالا رو به شما نشون بدیم طبقه بالا دوبلکس این ویلا رو بهتون نشون میدیم و میریم توی اتاق خواب مسترش و عرض کنم که سمت چپ کمدامونه خود اتاقم که ملاحظه می فرمایید سرویس مستر هم در خودش داره به اضافه این تراسی که ملاحظه می فرمایید.

خب میایم دو تا اتاق خواب دیگر رو خدمتتون نشون میدیم. این یکی اتاق خواب که جلوش یه بالکن داره همانطور که ملاحظه می کنید و بعد این اتاق خواب یکم کوچکتر که اتاق بچه است به این شکل و سرویسی که برای این دوتا اتاق خواب هستش ملاحظه می فرمایید
اینم نمای ویلایی که خدمتتون گفتیم با تراسی که ملاحظه کردین و این قسمت حیاطش که از اینجا در واقع یه ورودی داره و میره جلو که یه حیاط کوچولو خوشگلم اون جلو داره به‌هرحال حس یه ویلایی و داره دیگه آپارتمان نشینی که نیست.

00971501142020

ویدئو های اخیر:

لذت بخش ترین لحظه زندگی

برج مسکونی مرانو