اطلاعات تماس

مجرد ها نبینند

اینجا بزرگ ترین محله مسکونی دنیا یعنی داماک هیلز2. این باعث افتخار ماست که 95 درصد این شهرک و چیزی بالا تر از 95 درصد و تحویل و تکمیل کردیم و چیزی کمتر از 5 درصد دیگش درحال ساخته و به زودی تحویل شما و خانواده شما
داماک هیلز اونقدر محله بزرگیه که توش ایستگاه آتش نشانی، پلیس دبی، چندین مرکز خرید، فروشگاه، رستوران، چندین بیمارستان فوق تخصصی، اسطبل سوارکاری، ساحل مصنوعی به علاوه پارک آبی داریم.
خانواده هایی که جمعیتتون زیاده یا رفت و آمد تو خونتون زیاده یا بچه های بزرگ دارین، با همون قیمت یک آپارتمان، ما میتونیم بهتون ویلا بدیم.
صدها مدل ویلا از 2 خواب تا 6 تجاری و دوبلکس و تریبلکس با نهایت تنوع، در متراژ، نقشه و فرنیش داریم.
یکی از دلایل انتخاب دبی برای ایرانیان، اینه که ماشین در دبی خیلی ارزونه و تنوع در انتخاب بسیار زیاده، توی دبی خانواده های ایرانی حداقل سه چهار تا ماشین سوپرلوکس دارن که انتخاب ویلا میتونه گزینه بهتری براشون باشه.
با اینکه همه شما دیگه میدونین، برا اونایی میگم که نمیدونن یا مارو تازه دیدن، ما داماکیم، برند ترین و بزرگ ترین شرکت سازنده دنیا با بالاترین ساخت و ساز و تحویل سازه های مسکونی، اداری و تجاری و ده ها آسمان خراش معروف.
همه اینا به بهره یه چیز خیلی مهم اینه که شما اگه بخواین با تکمیل پیش پرداخت میتونید سند ویلاییتونو تحویل بگیرن و مابقی اون رو با اقساط و بدون بهره پرداخت بکنید، یه مورد دیگه هم بهتون بگم

که شما هرموقع نیاز داشتین برای تکمیل داماک میتونه ملکتون،ویلاتونو اجاره بده که میتونه کمکی باشه برای پرداخت اقساطتون
برای بهره مندی از تمامی امکاناتی که داماک در اختیار متقاضیان قرار میده، شما مستقیم و فقط بدون واسته با ما در بخش فارسی داماک در ارتباط باشید.
آدرس دفتر ما، داماک پارک تاورز دی آی اف سی و تنها صفحه رسمی ما damac_persian تنها ایمیل بخش فارسی persian@damagroup.com و تنها وبسایت رسمی فارسی، damacgroup.Org
من آرین در بخش فارسی داماک هستم با شماره تماس 00971505023238

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک