اطلاعات تماس

تیم بخش فارسی دفتر مرکزی داماک-قسمت دوم

تیم بخش فارسی دفتر مرکزی داماک-قسمت دوم

سلام علیکم خسته نباشین. بچه ها ما اومدیم اتاق بعدی، کنار پرسنل قوی بخش فارسی داماک، از آقا میلاد عزیز شروع میکنیم. آقا میلاد سلام

میلاد

سلام خیلی خوش اومدین، خیلی خوش آمد میگم بهتون. آقای اصانلو و استاد عزیز آقای سلطانی و خیلی باعث افتخاره که اینجا هستیم.

ژاله درستکار

خسته نباشید بهت میگم امیدوارم هرجاهستی موفق باشی و بدرخشی

میلاد

خیلی ممنون سلامت باشی، خیلی خوشحالم

ژاله درستکار

سلام علیکم سونیا عزیز، چطوره حالت؟

سونیا

سلام خانم درستکار، حالتون خوبه؟ خیلی خوشحالم از اینکه شمارو اینجا میبینم و باعث افتخارمه که دوباره شما رو اینجا میتونیم ببینیم.

ژاله درستکار

قربونت برم، میدونم خیلی زحمت میکشین، جزو پرسنل بسیار فعال و درجه یک هستن، امیدوارم همیشه درخشان بمونی و ما همیشه شاهد حال خوب شما باشیم، خیلی متشکرم از شما و اینکه من خیلی خوشحالم، میخواستم اینو بگم اینجا، که من فیلم برادر شمارو خیلی دوست دارم و اینکه خوشحالم از اینکه اینجا هستید و من تونستم اون فیلم رو ببینم و یه چیزی که خیلی برای من مهمه یکی از فاکتورای اساسی که برای بازیگری من شخصا توی ذهنم هست استایل و درواقع اون روی مد بودن بازیگر که شما به نظرم یکی از اون بازیگرایی هستین که همیشه توی ذهن من میمونین مگه نه خانم هاله؟

هاله

دقیقا، ما یه همچین صحبتی داشتیم خانم درستکار، گفتم واقعا خانم درستکار یکی از  بازیگرای خوش استایل ما هستن، ما هروقت شمارو میبینیم میگیم کاشکی کاشکی یذره از شما الگو بگیرم، از لحاظ استایل، فرمتی که تو لباس پوشیدنتون همیشه خاص هستید برای خودتون و خوشحالیم که شمارو در کنار خودمون داریم.

ژاله درستکار

قربونتون برم. شما باعث افتخارین شما عزیزین و اینکه بچه ها خیلی زحمت میکشن، من خیلی قلبا دوسشون دارم چون شاهد زحماتشون الان چندین ساله که هستم و امیدوارم که چشم بد ازتون دور باشه و همینطور درخشان بمونین، قربونت برم من، خسته نباشین.

هاله عزیزم، هاله جان سلام علیکم عزیزم

هاله

سلام خانم درستکار خوب هستین؟ امیدوارم که واقعا همیشه خیلی خوب و شاد و سلامت باشید که هروقت شمارو میبینیم حالمون خوب میشه. خیلی با انرژین خانم درستکار،  انقدر واقعا هرسری که میبینیمشون، اون انرژی در حقیقت انرژی که توی کار دارن و به ما واقعا انتقال میدن و خیلی خوشحالیم که خانم درستکار بین ما هست.

ژاله درستکار

قربونت برم. هاله جان شبیه اسم منه و من افتخار میکنم به اینکه یه هاله زیبایی کنار منه، بسیار فعاله و بسیار خوش قلبه و من خیلی خوشحالم که این دوستان گل رو کنارخودم دارم، امیدوارم که دوستیمون همیشه پابرجا و پایدار بمونه

هاله

قربونت برم مرسی، خیلی ممنون بازم خیلی خوش آمدین.

درستکار

مرسی، درخدمت ساناز عزیزم و عسل نازنینم هستم و من یه سوالی همیشه ذهنمو درگیر کرده، این که شما همیشه تازه بینید و همین که حال دلتون خوبه علتش چیه؟ سلام علیکم

ساناز

خیلی خوشحالم از اینکه تشریف آوردید، من از نزدیک شمارو میبینم و دوم اینکه چرا خب ما همیشه پر انرژیم، چون بیس کار ما تیم ورک یعنی انرژی که از بچه ها میگیریم، این باعث میشه ما روز به روز وقتی میایم وارد کار میشیم. اون شادی رو از بچه های دیگه میبینیم و باعث میشه نتیجه خوب و بگیریم و کارمون رو شروع میکنیم

ژاله درستکار

حس و حال شما چیه عسل جان

عسل

خیلی خوشبختم از آشناییتون و اینکه خیلی خوشحالم میبینمتون. دقیقا با همکارم ساناز موافقم به خاطر اینکه ما به عنوان اینکه تیم ورک کار میکنیم، همه بچه ها خیلی خوش انرژین و واقعا این انرژی و بهم دیگه میتونیم انتقال بدیم.

ژاله درستکار

عزیزین، امیدوارم که همیشه حال دلتون خوب باشه. چون من قشنگ از قاب تلویزیون حس میکنم بچه هارو. قاب تلویزیون هیچوقت به آدم دروغ نمیگه. حس و حال بچه ها همیشه عالیه، امیدوارم که هعمینطور عالی بمونین و همیشه حال دلتون خوب باشه و بدرخشین.

در خدمت ادیب نیا هستم کارشناس ارشد املاک و سازه، ایشون یکی از موفق ترین پرسنل بخش فارسی دفتر مرکزی داماک هستن، خسته نباشید بهشون میگم و دلم میخواد که از تجربیاتشون به ماهم بگن. سلام علیکم خسته نباشین

ادیب نیا

سلام از من، خیلی خوش آمدین رواق منظر، چشم من آشیانه توست، عرضم به حضورتون ما مشاغل زیادی در ایران داریم، حالا از شعرا عدبا نویسندگان، به خصوص حضرت عالی و جناب سلطانی و جناب اصانلو که تشریف دارین اینجا و واقعا میشه گفت شما یک ملت و رقم میزنید، سرنوشتشون رو رقم زدین و باعث افتخار داماک هستش که شما اینجا حضور دارید، برای ماهم همین افتخارهست، داماک کمپانی هست، سازنده هست، ما چون با ایران ارتباط داریم، دوست داریم ملت ایران از لحاض خرید ملک و اقامت دچار مشکل نشن، به هر حال چهره شما و حضور شما اثبات میکنه که واقعا نظر ماهم در این قضیه مثبت هست و دوست داریم که  همه ایرانیادر هر جای دنیا هستند، خواستن قدمی برای مهاجرت بردارن، حتما با ما هماهنگ باشن تا اینکه با ما هماهنگ باشن و اطلاعات کافی کسب کنند تا اینکه گرفتار چالش های خاص خودشان باشند و به هرحال کار ملک و سازه،  پیچ و خم زیادی داره  و حتما از مشاوره بخش فارسی اینجا استفاده کنند. تک تک بچه ها در اینجا درخدمت خواهند بود و بدون اغماض پاسخگو خواهند بود. ما دوست داریم که به هر حال شما که اینجا حضور دارین، معرف داماک و ما هستین، پیام برسونین به ملت ایران که ما همیشه درخدمت شما خواهیم بود و همیشه بی منت پاسخگو خواهند بود و خیلی خوشحال شدیم درخدمت خانم درستکار هستیم، همچنین آقای سلطانی و آقای اصانلو، ایام به کامتون خیلی خوش آمدید.

ژاله درستکار

ماشالا ایشون انقدر خوش صحبتن که من کم آوردم. انشالله که همیشه بدرخشی و قطعا همینطوره و داماک اصلا نیاز به تبلیغات نداره، مااینجا هستیم که همه دست به دست هم بدیم و همه داماک و بیشتر و بهتر معرفی کنیم امیدوارم پرچم داماک همیشه بالا بالا باشه. دوستون دارم.

هاله

سلام آقای اصانلو خوب هستین؟

آقای اصانلو

متشکرم

هاله

من موقعی که شمارو دیدم قشنگ منو بردین به اون دورانی که بچه بودیم و تو خونه میشستیم و منتظر بودیم کانال یک اون سریال آینه عبرت و پخش کنه که دیگه خودتون میدونید اونموقع ها خیلی چیزی پخش نمیشدش و یکی از سریال های واقعا موفق شماست و ما هممون به عنوان یه ایرانی باهاش خاطره داریم و خیلی خوشحالیم شمارو اینجا میبینیم به عنوان جناب سرهنگ.

آقای اصانلو

خیلی متشکرم شما لطف دارین، به هر حال ماهم انرژی کارمون رو از شما میگیریم دیگه.

هاله

من خودم واقعا شمارو دیدم یکی از چیزای بودش خب آدم تو بچگی پشت تلویزیون میدیدیم، شمارو که از نزدیک دیدیم واقعا خیلی خوشحال شدم

آقای اصانلو

به هر حال همینقدر که یادتونه و یاد آوری میکنید، لطف میکنید.

هاله

100درصد، مگه میشه ما یادمون بره؟

آقای اصانلو

بازم به ما دارین انرژی میدین

هاله

مرسی ممنون و همینطور خیلی از فیلم های دیگه ای که داشتین و باز یکی از موفق ترین ها بوده اخراجی ها، همه ما ایرانی ها، دونه به دونمون فیلم های شمارو دوست داریم و واقعا با این ها بزرگ شدیم.

آقای اصانلو

متشکرم، بهترین هارو براتون آرزو داریم.

هاله

منم همینطور و خوشحالم که شمارو امروز اینجا دیدیم از نزدیک

آقای اصانلو

خیلی ممنون لطف دارین، ما هنردوستیم، ماندگاریم

ژاله درستکار

تا حدودی با دوستان عزیزم، پرسنل زحمتکش و فعال و درجه یک بخش فارسی دفتر مرکزی داماک، آشنا شدیم. هرگونه سوال دیگه ایم که داشتین میتونین با تک تک این دوستان من تا شب به صورت مستقیم تماس بگیرین خیلی دوستون دارم، مواظب خودتون خیلی باشین، به امید دیدار، خیلی زود. خدافظ.

سپاسگزاریم از حمایت های شما همراهیان همیشگی داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک