اطلاعات تماس

تیم بخش فارسی دفتر مرکزی داماک-قسمت اول

تیم بخش فارسی دفتر مرکزی داماک-قسمت اول

ژاله درستکار

هموطنان عزیز و ارجمند سلام، من ژاله درستکار هستم، امیدوارم که هرجای این کره خاکی که هستید، حال دلتون خوب خوب باشه، امروز اومدم به دفتر مرکزی بخش فارسی داماک، بریم ببینیم به صورت سرزده، حال همکارامون چجوره، با من همراه باشید به اتفاق آقای سلطانی عزیز و آقای اصانلو عزیز بریم به پرسنل داماک سر بزنیم و ببینیم جطوره؟ با ما همراه باشید
سونا جون نازنین و دوستای گلم من میشناسم از قبل و بسیار پرسنل فعال هستند، بسیار گل.

من ایشونو به اسم میشناسم، عزیزدلم سلام علیکم خسته نباشی خوشگلم.

سونا

سلام خانم درستکار عزیز، خیلی خیلی خوش آمدین به دفتر مرکزی ما، ممنون از شما

ژاله درستکار
سلام علیکم!

سودا

سلام خوش آمدین خانم درستکار عزیز خیلی خوشحالم که اینجا میبینمتون

ژاله درستکار

قربونتون برم من، خسته نباشید میگم جانانه، من که شمارو میشناسم، ولی اگر لطف کنید یه رزومه کاری از خودتون بگین به دوستان من، ممنونتون میشم.

سودا

من حدود 6 ساله که داماک کار میکنم، اینجا هستم  تو بخش فروش دفترمرکزی داماک و خیلی کار کردن توی داماک رو دوست دارم، به خاطر همینم هست که اینجا موندنی شدم.

ژاله درستکار

عزیزم… 6 سال! آدم تو غربت 6 سال با کمپانی ساختمان سازی همکاری کنه، این یعنی افتخار. باریکلا بهت، خسته نباشی

سودا

مچکرم مرسی، ممنونم

ژاله درستکار

 شری جان نازنینم که میدونم مثل بقیه پرسنل خیلی زحمت میکشن، میخوام باهاشون یه گفت و گو خیلی ویژه داشته باشم، خیلیم خوش صحبتن. سلام علیکم!

شری

سلام ژاله جون خیلی خوشحالم که مجددا اومدین دفتر مرکزی ما، من و ژاله تقریبا هر یک ماه یبار هر دوماه یه بار با همدیگه یه مصاحبه داریم و مطمئنم شما همتون از شبکه جهانی فارسی، مصاحبه منو ژاله و دیدین، من خیلی دوستش دارم، یکی از دخترای پر انرژی که واقعا وقتی کنارما هستش، ما میتونیم از انرژیش استفاده کنیم. خوش آمد میگم عزیزم، خیلی خوش اومدی

ژاله درستکار

قربونت برم من، شری بسیار فعال و زحمت کشه و اینکه تمام پرسنل بخش فارسی بی نظیرن. بریم با بقیشون گپ و گفت داشته باشیم، با من همراه باشید.

در خدمت آقا عرفان عزیز هستیم یکی از پرسنل زحمت کش بخش فارسی داماک، آقا عرفان، سلام علیکم

عرفان

سلام، خیلی خوش آمدی

ژاله درستکار

مرسی مچکرم،میخوام بدونم حس و حالتو از اینکه یکی از بهترین پرسنل داماک هستی، چیه؟

عرفان

ممنون لطف دارین، اول یه سلام خدمت آقای اصانلو بکنم و آقای سلطانی عزیز، خیلی خوشحالم در خدمتتون هستیم. ما اینجا مثل یک  خانواده ایم، کنار همدیگه کار میکنیم، بیشتر تایممونم با هم دیگه ایم. همین

ژاله درستکار

امیدوارم موفق باشین، بدرخشین و مام براتون کلی آرزو های نیک میکنیم.

بریم سراغ گل سرسبد بخش فارسی، یکی از پرسنل بی نظیرشون، آقای آرین عزیز، آقا آرین سلام علیکم

آرین

سلام خانم درستکار، شما خیلی لطف دارین، خیلی خوشحالم که امروز درخدمت شما، آقای صانلو و استاد آقای سلطانی هستیم، خیلی خوش آمدین

ژاله درستکار

خسته نباشید جانانه، آرین جان حس و حالتو به ما میگی از اینکه در بخش فارسی داماک کارمیکنی و اینجوری درخشان و موفق هستی.

آرین

یه جورایی توصیفش سخته، ولی خب باعث افتخاره که من سالهاست توی شرکت داماک توی بخش فارسی دفتر مرکزی داماک کار میکنم، تو بخش فروش، بعد مخصوصا من این شغل و دوست دارم، این کار و دوست دارم، کار سیز و دوست دارم صحبت کردن رو دوست دارم مخصوصا با ایرانی های عزیز و دوست دارم، چه بهتر که کنار دوستای گلم هستم، هر روز باهاشون در ارتباطم، حس خوبیه این انرژی هر روزو

ژاله درستکار

آرین جان یه سوالی ازت دارم، به نظرت نقطه قوت و علت درخشش کمپانی ساختمانی داماک چیه؟

آرین

والا همونطور که حالا عرفان یه نکته ای اشاره کرد، یه تیم ورک، فرق نمیکنه حالا تو بخش سیزش باشه، یکی اینکه فکرمیکنم دلیل اصلیش، آینده بینی و اینکه برای هر طیف و سلیقه ای شرکت داماک پروژه داره، یعنی شما مشتری کسی بخواد ویلایی داشته باشه که بخواد آپارتمان باشه، بخواد جای شلوغ باشه، یعنی تو همه تیستی تو همه مزه ای، مشتریا پروژه داریم یه چیزی داریم براشون ارائه بدیم.

به به خسته نباشید میگم به همه شما عزیزان و امیدوارم که همچنان شما بدرخشید.

ژاله درستکار

نفر بعد خانم بسیار زیبا رو و عزیز که ازشون میخوام خودشون رو کامل معرفی بکنن، سلام علیکم!

لیلی

سلام خان مدرستکار عزیز، من لیلی هستم، خیلی خوشحالم که امروز در خدمت شما بزرگواران سینما و تئاتر، آقای اصانلو و آقای جهانبخش، واقعا برای ما بسی افتخاره که شمارو تو دفتر مرکزی میبینیم، ما با فیلم و سینما شما بزرگ شدیم من از همه بزرگ ترم شمارو بیشتر میشناسم و واقعا من فیلم بارنداز شمارو خیلی دوست دارم، آقای جهانبخش که دیگه نیازی به تعریف ندارن و خیلی خوشحالم که توی بخش فارسی دفتر داماک کار میکنم. بزرگ ترین افتخار هست که برای ما توی داماک کار میکنیم، ما جزو نفراتی هستیم که از 80 ملیون ایرانی انتخاب شدیم و اینجا داریم کار میکنیم، داماک یه شرکت خیلی بزرگیه، من عاشق کارم هستم و امیدوارم که بتونم توی دفتر مرکزی موفق باشم.

ژاله درستکار

خیلی متشکرم خسته نباشید میگم بهتون، ممنون

آقا رامین عزیز، یکی از پرسنل درجه یک بخش فارسی داماک. بریم ببینیم حس و حالشون چجوره، سلام علیکم
آقا رامین.

رامین

سلام خیلی خوشحالم که شما و آقای سلطانی و آقای اصانلو و از نزدیک دارم میبینم، حس و حال من اینه که، خوبه که صبحا که بلند میشم با علاقه و مشتاق میام سرکار، خب شرکت داماک شررکت بزرگیه و برند و خیلی علاقه دارم زودتر بیام سرکار و کار فروش و خیلی دوست دارم و درکنار بچه ها بودن و خیلی دوست دارم.

ژاله درستکار

امیدوارم که همیشه بدرخشین و همینطور سرحال و قبراق باشین، موفق باشید.

درکنار خاطره نازنینم هستم، خاطره جون، سلام علیکم

خاطره

سلام ژاله عزیزم  خیلی خوش اومدی و باعث افتخاره که کنارشما عزیزان هستیم، واقعا باعث سربلندی و افتخار ماست.

ژاله درستکار

من دیدم از نزدیک که چقدر خاطره جان زحمت میکشن. خاطره جان یکی از نکات مثبتی که تو ذهنت مونده از همکاری با شرکت داماک و به من میگی؟

خاطره

والا ژاله جون، چیزی که خیلی اینجا به آدم روحیه میده و عالیه اینه که هر صبح که میای سر کار آدمای مختلف رو میبینی و همه با انرژی و شوق دارن به کارشون ادامه میدن و این واقعا باعث خوشحالیه.

ژاله درستکار

عزیزم… ایشالا همیشه موفق باشی، ممنونم ازت

خاطره

خیلی ممنون

ژاله درستکار

در خدمت سوگند عزیزم هستم، یکی از پرسنل بسیار فعال و قدیمی بخش فارسی داماک، که ایشون من میدونم که دبی به دنیا اومدن و زبان فارسی و بسیار سریع صحبت میکنن، سلام علیکم سوگند جان

سوگند

سلام خانم درستکار عزیز، خیلی خوشحالم که مجدد میبینمتون و درخدمتتون هستم

ژاله درستکار

 زنده باشی عزیزم. سوال من اینه که با توجه به اینکه شما حالا هم به اینکه هم به فرهنگ ایرانی آشنا هستین و هم به فرهنگ امارات و حال و میشه به من بگی در مقابل این دو فرهنگ؟

سوگند

ببینید، صادقانه بخوام بگم من به فرهنگ ایرانی خیلی نزدیک هستم، توی دبی به دلیل نزدیک بودنش به امارات و هم فرهنگ بودن، هم مدارس ایرانی هست که میتونن هر کسی که دوست داره تو مدرسه ایرانی یا مدرسه غیر ایرانی درس بخونه و هم حس و حال ایران رو ما همیشه اینجا تو خونواده  داشتیم، یه چیز جالب بگم در رابطه با استاد سلطانی، ما عاشقانه اون فیلم قصه های مجید رو همیشه میدیدیم و همیشه ته ذهنمون بود اون  دیالوگای خیلی خاص خیلی خوشحالیم که امروز در خدمتتون هستیم، یه چیز جالب بگم، سابقه کاری شما همسن منه دقیقا و یه سوالی که ازتون داشتم، که همیشه این موضوع و حس کردم تو دبی، خواستم امروز باهاتون در میون بگذارم، اینجا بیش از 600-700 ایرانمی زندگی میکنن، چقدر عالی میشد شما که استاد ما هستین و دکترا تئاتر هم دارین با این سابقه کار، امکانش هست یه آکادمی ایرانی توی دبی داشته باشیم و چون بیس و امکانات در دبی بسیار زیاده حتی میتونم بگم بیشتر از هالیوود آمریکا بیس سینمایی در دبی داریم، اگر امکانش ی همچین چیزی وجود داشته باشه استاد که در دبی یه آکادمی  سینمایی داشته باشیم؟

خیلی ممنون لطف دارین و رسالت و وظیفه هنرمند اینه که از تمام کسانی که درواقع دلشون، قلبشون و کارشون میتپه برای ادبیات وبه خصوص  هنر ایران، باید هرکاری که ازدستمون بر میاد در خدمتمان بذاریم و متعالی هنر باشیم، سعی میکنیم که این تلاش  و داریم میکنیم که انشالا به صورت مثبت و توانامند برای  تفکر تمام ایرانیان که دردبی ساکنند خدمتگذار باشیم انشالله.

ژاله درستکار

سوگند جانم خیلی ازت ممنونم امیدوارم همیشه بدرخشی

سوگند

مرسی خیلی خوشحالم که شمارو امروز در دفتر مرکزی داماک دیدم. انشالا به زودی دوباره همو ببینیم

ژاله درستکار

متشکر

ژاله درستکار

نفر آخر آیه عزیزم، عروسک پرسنل داماک که من خیلی دوسش دارم، آیه جون سلام عزیزم خسته نباشید.

آیه

فداتشم، سلام ژاله جون، خوش آمدم میگم بهت خیلی خوشحالم که مجدد در دفتر داماک تورو میبینم.

ژاله درستکار

قربونت برم. آیه عزیزم شما یکی از قدیمی تر ها هستی  در بخش فروش داماک، میخوام ببینم که علت ماندگاریتون چیه؟ خب من خیلی افتخار میکنم که توی داماک هستم، داماک بزرگ ترین و برند ترین کمپانی ساختمونی در دنیا هستش و جدا از این که توی داماک شما پله پله میتونی رشد کنی و رشد کردن و پیشرفت کردن، یکی از هدف های من هستش، خسته نباشید میگم بهت عزیزم، یه سوالی که خیلی ذهن من و مشغول کرده، اینکه شما برای فروش، برای مشتریاتون، اولویتتون چی هستش برای فروش، اینومیشه به من بگی؟ اولین چیزی که مدنظر قرار میدین برای فروش چیه؟

آیه

بله حتما. خب برای ما ایرانیا در مرحله اول احترام به خواسته مشتری هست، خیلی برامون مهم هست و در مرحه دوم با توجه به تنوع سازه که داماک داره این امکان رو به مشتری میده که بتونه هر انتخابی و داشته باشه.

ژاله درستکار

ازت ممنونم عزیزم، خیلی زحمت میکشی خیلی دوست دارم. قربونت برم، ما با آیه نازنین کارمون رو به پایان میرسونیم، ایشالاخیلی زود باز دوباره با ما همراه باشید.

آیه

مرسی متشکرم

سپاسگزاریم از حمایت های شما همراهیان همیشگی داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک