اطلاعات تماس

دیدن این کلیپ ممنوع

ما خودمونم باورمون نمیشد چه خبر شده مگه؟

۱۶۴ هزار تماس و پیام ۴۳ هزار ایمیل فقط تویک ماه
۱۰۹۶ مراجعه ۶۴۴ بازدید ولی ۲۱۶۱ قرارداد فقط تو یه ماه
این میدونید یعنی چی؟ یعنی دبی داره میشه تهران

از بقال و سوپری و نونوا دکتر و نمایش گاه ماشینی و رستوران هر جا که میری همه فارسی حرف میزنن یعنی پر شده ایرونی این به خاطر اینه که دیگه ایرونیا خوب بلدن خوب و از بد تشخیص بدن.

یعنی ایرونی و داماک و داماک و ایرونیا یه کاری کردن کارستون که صداش تو دنیا مثل بمب ترکیده
دیگه همه ایرانیا داماکو از راه خونشونم بهتر بلدن چشاشونم ببندی یه راست مستقیم میان دفتر خود داماک کسی هم لازم نیست که خودشو بندازه وسط صاف و مستقیم و بی‌واسطه بیاین.
ضرب المثل های قدیم و باید طلا گرفت. گربه محض رضای خدا موش نمیگیره هرکی خودشو انداخت وسط جز دردسر های بزرگ هیچی عایدتون نمیشه اینو گفتم واسه اونایی که عاقلند مثل شما.
در داماک به روی همه بازه حواستون باشه صابخونه با مستاجر فرق میکنه ها، هرکی اومد داماک یه نخ از خودش آویزان کرد و یه ویدئو گرفت پرت کرد تو اینستا، صابخونه نیستا. اگر تشخیص اشتباه دادین و گول آدم های فرصت طلب خوردین و پس فردا با هزار مشکل درگیر شدین نیاین اینجا گله کنیدا ما داریم صریح و شفاف بهتون میگیم این ما اینم آدرس دفتر مرکزی داماک اینم بخش فارسی دفتر مرکزی مخصوص مشتریان ایرانی.
سلامت یک معامله صحیح مهمترین و اصلی ترین قدم یک مهاجرت و سرمایه گذاری مادر کنار خرید مستقیمتون از داماک خدمات اقامت و حساب بانکی و چندین سرویس دیگرم بهتون ارائه میدیم.
اینستاگرام داماک پرشین تنها اینستاگرام رسمی فارسی داماک و مورد تایید داماک آفیشیال و جدا از اون مورد تایید 100 ها هزار سلبریتی ایرانیه. خودتون با دقت ببینید بهتره.
ما اینجا حقوق می گیریم که به شما خدمت کنیم این وظیفه ماست این دستور کار ماست در بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی دنیا. مارو با کسی یا جایی مقایسه نکنید چون مقیاس برای مقایسه داماک با هیچ چیز دیگه ای هنوز اختراع نشده.
بعضی وقتا هم خیلی حالمون گرفته میشه وقتی می فهمیم یه فرصت طلب شما رو گول زد و به عناوین مختلف خودشو آشنای ما معرفی کرده و باعث مشکلات غیرقابل حل برای شما شده آقا. خانوم. ما خودمون مستقیم اینجا هستیم به وکیل وسیعم نیازی نداریم
اونقدر خوشحال میشیم وقتی میاد کلید خونه و اقامت خانوادتون رو از ما بگیریم بعضی وقتا واقعا بیشتر از خودتون خوشحال میشیم چون ما از قبل توی دبی بودیم و میدونیم قراره چه زندگی شاد و باحالی رو تو دبی شروع کنید.
قدرت اول صنعت ساختمان در جهان بودن شوخی نیست بیشترین آمار تحویل مسکونی اداری و تجاری در جهان شوخی نیست تجربه اصالت و تخصص خریدنی نیست حاصل یک عمر زندگی جدی را شوخی نگیرید سهل انگاری نکنید از ما گفتن بود العاقل و بل اشاره. در تاریخ دبی از ۲۰ سال گذشته تا الان سابقه نداشته که این همه ایرونی تو یک ماه این همه ملک از داماک خریده باشند با وجود همه مشکلاتی که برای ایرانی ها چه در ایران چه در کشورهای دیگه براشون به وجود اومده به این باور رسیدند که هیچ جای دنیا مثل دبی نمیشه و هیچ شرکتی نیست که مثل داماک این همه سرویس و خدمات به مشتری های ایرونیش بده.
شما هر وقت بیاین دفتر ما گوش تا گوش ایرونی نشسته چرا؟ چرا شما باید بیاین از نزدیک ببینید نگار یه چیزی گفتا. گفت ضرب المثل های قدیمی را باید طلا بگیرید هر گردی گردو نیستا.
به غیر از damacgroup.com هیچ سایت رسمی اینترنشنال دیگه ای نداره به غیر از damacgroup.Org هیچ سایت رسمی فارسی دیگه‌ای نداریم به غیر از damacofficial@ هیچ پیج اینستاگرام رسمی اینترنشنال دیگه ای نداریم به غیر ازdamac_persian@هیچ پیج اینستا رسمی فارسی دیگه ای نداریم و به غیر از persian@damacgroup.com هیچ ایمیل رسمی فارسی دیگه ای نداریم.
آدرس دفتر مرکزی داماک:
داماک پارک تاورز دی آی اف سی طبقه اول. شما هر جای دبی که باشید ما خودمون راننده وی آی پی خدمتتون می‌فرستیم ما داماکیم و تا آخرش باهاتون هستیم خیالتون راحت.

داماک بزرگ ترین، برند ترین شرکت ساختمانی سازه در جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک