اطلاعات تماس

شهر علاءالدین دبی
2021 / 05 / 09

شهر علاءالدین دبی

آیا شماهم می خواهید برای تعطیلات خود به دبی سفر کنید و از جاذبه های گردشگری و شهر های جذاب دیدن کنید؟؟ آیا می خواهید به شهر علاءالدین سفر کنید. شهر افسانه ای علاءدین، به منظور جلب گردشگر در دبی، با الهام گرفتن از شخصیت افسانه ای که در ادامه مقاله، راجب این این شخصیت توضیح خواهیم داد.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” شهر علاءالدین دبی ” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

شهر علاءالدین به شکلی کاملا مجزا و با هدف، بازآرایی تجسم منظره و سبک معماری دبی طراحی شده است. جالب است بدانید، یکی از پروژه های برجسته اکسپو 2020   (EXPO 2020) شهر علاءالدین می باشد.

شهر علاءالدین دبی، طوری طراحی شده است که تجربیاتی بی نظیر را برای شما  به خاطر می سپارد و با اتصال های محکم و با فرهنگ و میراث باستانی عرب باستان آشنا می شوید و به طور باور نکردنی از ارزش های سنتی اماراتی را با تاثیرات معاصر پدیدار میکند.

ممنون از اینکه مارادر فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

نمای بیرونی آن، از هاله ای، واقع در ریشه فرهنگ عربی شهر علاءالدین و سنباد را تداعی می کند و داخلی مدرنیته را طراحی می کند، برای هتل ها، خرید ها و واحد های مسکونی 110.000 هزار مترمربع فضای گسترده و برای پارکینگ 900 اتومبیل را فراهم می کند.

شهر علاءالدین طراحی های زیبایی را به نمایش می گذارد سه برج طلایی خود و منظره ای جذاب و بصری داخل آن وجود دارد. البته نا گفته نماند که چراغ جادو علاءالدین در میان منطقه ای شلوغ این نهر تاریخی از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است که بزرگترین برج آن، 34 طبقه را به خود اختصاص می دهد، این در حالی است که به ترتیب دو برج دیگر 26 و 25 طبقه پخش شده است.

پل های تهویه گوارا و از کف در حال حرکت با اشکال مار ها و اژدها های اسطوره ای این سازه ها را بهبود می سازد. بعد از تمام شدن این مرحله شهر علاءالدین، به قطع یقین یکی از تحلیل ترین  ساختار های خاورمیانه خواهد بود که از طراحی نمونه و بی موقع خود جدا شده است.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

ابوظبی امن ترین شهر جهان

آیا درهم امارات به جمع ارزهای موثر جهان می پیوندد؟؟

کلینیکی در دبی روند پیری را کنترل می کند